Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire buták az emberek...

Miért ennyire buták az emberek? Miért kell utálni ennyire az ilyen embereket, és miért gondolja a többség hogy csak ők az értékesek?

Figyelt kérdés

Lesz egy olyan műsor h Feleségek luxuskivitelben. Elég megnézni a kommenteket a hivatalos honlapon, és a gyomrog forog.


Több mint 70 komment 98%-a arról szól, hogy a gazdag nők lelketlen, ostoba, kitarott r.....bancok.


És ők (kommentelők) az értékes emberek, akiknek kb eszmei értéke van, mert szar munkát csinálnak, túlóráznak mindezt éhbérért, folyamatosan mosnak főznek takarítanak, a semmire még gyereket is képesek szülni és nyomorban eltartani, és évente max 2-3 napot nyaralnak valahol. És szerintük ez a minta, ettől lesz valaki a társadalom értékes tagja hogy szenvednek!!


KÉRDEM ÉN: MIÉRT?????????????????????


Hogy nem veszik észre ezek a prolik, hogy pontosan ezzel a mentalitással tudnak belőlük rabszolgát csinálni, akik ráadásul még élvezik is hogy ennyit szenvednek mert szerintük ez a minta. Ahhoz már nincs elég eszük, hogy változtassanak, meg esetleg ne a nyomorra szüljenek kölköt.


Hihetetlen, ebben az országban ennyi a buta ember??


Mellesleg meg nem normális az aki utálj a gazdagokat, mert ha a helyükben lenne ő is minimum úgy élne. Az a dolog hogy a vagyonának a 99,9%-át rászorulókra költené csak addig tart amíg nincs a kezében egy nagyobb összeg, ennyire álszentek az emberek..... És zsigerből gyűlölik azt akinek jobb.



#luxus #ember #fényűzés #gyökér prolik
2017. szept. 22. 18:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy Te ugyanaz a büdös gyöker vagy, mint akiket Te leprolizol....

Nem vagy különb, de gindolom jól esik már itt napok óta prolizni....

Mit is akarsz tulajdonképpen megtudni?

2017. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

A kulcsszó: irigység.

Szegények mindig voltak, vannak és lesznek is.

2017. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Ritkán nézek tévét, de én meg az ilyen műsorokra mondom, hogy "MIÉRT?"... Látod te is, hogy még el sem kezdődött, de már ugranak rá az emberek. És ez lesz végig.

Mellesleg egy ismerősöm tesója nevezett egy tévés cukrász versenyre, azt gondolná a többség, hogy ez végre egy értelmes és érdekes műsor lesz, hát ő is így gondolta addig, amíg még a forgatás előtt át nem festette a haját, mert már nem tetszett neki az a szín, amit addig viselt, és emiatt kitették a szereplők közül, mert valójában nem a cukrász tudomány lett volna érdekes, hanem hogy kit mennyire lehet felhergelni, és ehhez beválasztottak x ilyen hajszínűt, x amolyat... stb.

Szóval maradok a filmeknél. :-)

2017. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Te vagy a buta, kedves kérdező.

Ha lenne agyad,talán eljutna odáig, hogy nem ezek a nők a gazdagok, hanem aki eltartja őket.

Én nő vagyok. Soha a büdös életben nem jutott az eszembe, hogy eltartassam magam. Én magam akarom elérni, hogy gazdag legyek. Nem akarok ronda, gusztustalan vén fószerekkel fetrengeni, helyette itt van a jóképű, dögös férjem, akit imádok. Semmibe se nézem azokat, akik kitartatják magukat, és nem is irigylem őket, megdolgoznak ők keményen azért a pér vacak rongyért.

2017. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Én nem utálom a gazdagokat. Én úgy élnék, mint Kodak Black, ha sok pénzem lenne. Nem tagadom. Amúgy ezt a kérdést fel tehetted volna azoknak akik azokat a kommenteket írták.
2017. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen egyetértek veled kérdező. Én is utálom a szegényeket. Semmi más dolguk nem lenne, mint meggazdagodni, de az istennek nem csinálják meg. Pedig mindenki lehetne gazdag. Meg olyan hangosak a problémáikkal, meg olyan csúnyák is a szakadt ruháikban meg a düledező viskóikban. Bárcsak mi gazdagok léteznénk egyedül a Földön, igaz?
2017. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Attól mert egy férfi gazdag, már = h öreg, gusztustalan :D :D :D


Néhány nőnek valóban nagyobb lökést adott hogy ilyen helyre házasodott be, de attól még nem egész nap a Bahamáknon legyezik őket....... Vállalkozást vezetnek, próbálnak sok mindent kihozni ebből, hogy ők is érvényesülni tudjanak.


Nem értem ezt a felháborodást. Mindig voltak gazdagok és szegények. Ez soha nem fog megváltozni. Mi van akkor ha valaki gazdag? Semmi. Ha valaki utálja hogy éhbért keres, hogy semmire nincs pénze, hogy nem tud menni nyaralni akkor emelje fel a seggét, és találjon magának egy célt amivel azt csinálhatja amit szeretne és még pénzt is keres vele. Nagyon sok fáradságos munkába kerül? IGEN! Pont ezért tekintik inkább magukat félistennek ezek a prolik, akik nyavalyognak meg gyűlölködnek ha valakinek jobb mint nekik, mert változtatásra már nem képesek, inkább megvárják amíg soha napján egy csoda kormány majd 1 millió bruttót, 200 nm családiházat, meg földet, meg minden jót oda dug az emberek seggébe. Ja nem....

2017. szept. 22. 18:27
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem a szegényeket utálom, hanem a mentalitásukat, ami gusztustalan és lehúzó......


Én sem aranykanállal születtem a számban, mi is kaptunk segélycsomagokat h legyen mit ennünk, csak én haladok a célomért, sikeresen. Mert nem szegény, proli a mentalitásom, hanem célorientált.

2017. szept. 22. 18:29
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

Bizony kérdező, teljesen igazad van. A gazdagsághoz nem kell semmi más, csak kemény munka. Nézzünk körbe pl. Magyarországon. Csányi Sándor? Kemény munka, pipa. És ne gyertek azzal, hogy privatizáció, meg ilyenek. Mészáros Lőrinc? Kemény munka, pipa. Ha csöpög a csap, nála jobban senki nem csinálja meg. És most ne gyertek azzal, hogy NER meg az Orbán strómanja, meg EU-s támogatások lenyúlása.


Igazi társadalmi krém ez.


Ja és a feleségekről se feledkezzünk meg. Vajna Timi milyen helyre és anyagilag sikeres vállalkozást nyitott Andrew pénzecskéjéből. Hasít is a vállalkozás, ő meg keményen dolgozik benne, nem ám partykázik meg hasonlók.


Szóval ne irigykedjetek lányok, legyetek ti is Vajna Timik. Srácok, ti meg ne köpjetek a Mészáros Lalára, hanem váljatok ti magatok is Mészárossá.

2017. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Tudom, kérdező, átérzem a fájdalmadat. Ma már én is tehetős vállalkozó vagyok, éppen most is keményen dolgozom a cégem vezetésén, de gyerekként bizony én is segélycsomagokon éltem. Bizony gyerekkoromban volt, hogy csak az iskolatej jutott egész napra, de bizony sokszor elcseréltem az iskolatejemet is, hogy legyen egy cipőm, mert egyébként gyalog jártam iskolába minden nap 30 km-t. És közben íííheztem, íííííheztem. Jájj, szegíny vútam legínykoromban én, de mamár bizony luxilájf van. Mer a MUNKA, a MUNKA bizony. Én megdolgoztam minden forintért kőkeményen. Vért izzadtam. Annyira céltudatos voltam, hogy egyszer még majdem egy autó is elütött, mert annyira csak a célra koncentráltam akkor is.
2017. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!