Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit ha megkaphatnál...

Mi az, amit ha megkaphatnál azt mondhatnád "boldog vagyok"?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 17:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Egészség

Család

Szerelem

Pénz

Barátok.

Én ezektől vagyok boldog, illetve lennék boldog.

2018. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
12 és fél tonna kokain
2018. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én most is boldog vagyok. Viszont még boldogabb lennék, ha elérném az álmaimat.

Illetve bár szeretem szingli (Istenem de utálom ezt a kifejezést) lenni, azért ez is változhatna.

2018. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálnám végre a saját utam.
2018. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Egészség, kanadai állampolgárság, stabil egzisztencia.

Most éppen: egy repülőjegy és/vagy ha rámírna.

2018. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Egészség, szerelem, pénz.

Nálam ez a hármas a legfontosabb

2018. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%

1. Ha végre együtt lehetnék azzal a férfival akit szeretek, és nem azzal kellene nap mint nap szembesülnöm hogy barátnője van, akivel egyébként sz@r a kapcsolatuk.

2. Ha nem lennék 1-es tipusú cukorbeteg és akkor ehetnék amikor csak akarok,azt amit akarok, és nem kellene ez miatt 0-24-ben figyelnem magamra.

2018. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szabadság,pénz,szerelem és természetesen egészség.
2018. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
C-permit :)
2018. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

A boldogságom:D

Egyébként amikből összeáll

Testi-lelki fullos egészség; nem kell mókuskerékben rohangálni nap mint nap és megbecsülnek, és értékelik a saját gondolataimat is, hogy vannak azok és mik azok; és hmm, saját ház, nyugalom; béke, meghittség; magamat csak szerető emberekkel venném körül ; nem kéne pénz beosztásával carakodni, hanem jutna mindenre, bármire amire épp akár hirtelen kedvem szottyan; elégedettséget szokták ilyen helyekhez írni; és fain lenne pl még egy teljes világbéke is, hogy egyik emb nem akarná kizsákmányolni a másikat meg stb nem lenne éhezés meg ilyesmik , mindenki annak élhetne amit szeret és amiben jó ami őt boldoggá teszi mint foglalkozás, de ahhoz se kéne hajnali 6-kor kelni, hogy az ember beérjen, és hát még van a szerelmem, akivel járni szeretnék, de úgy, hogy a mostani párja is találjon valakit tök gyorsan, és a drágaságom meg járjon velem; ja és hát főzőcskézni is szeretnék, de a saját házban már pl lenne konyha ,és ha világbéke lenne, akkor az emberek nem állnának fölöttem olyankor; hogy "ezt nem jól csinálod, ezt nem így kell", szóval egy saját konyhám egy saját felségterületem lenne, ahol végre kedvemre főzhetnék, és kiélhetném az ez iránti szenvedélyemet, utazgatni is szeretnék mindenfelé akár messzebb és több napra is; ilyen jó dolgok vannak.

2018. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!