Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neketek mi a velemenyetek az...

Neketek mi a velemenyetek az emo (sok) rol? Ti elfogadjatok oket olyannak amilyenek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam az, újra nem lennék, mert kinőttem az ilyenekből, de elfogadok mindenkit úgy, amilyen akar lenni (amíg nekem vagy más olyannak nem árt, aki számít nekem).
2018. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Azok az emosok akik normális módon nem tudnak kitűnni a tömegből. Aztán meg így "lázadnak" de ők se tudják mi ellen.

14 éves korra ideje lenne kinőni ebből..

De igazából leszarom..nem foglalkozok velük. Mindenki azt kezd az életével amit akar. Annyira se érdekel hogy zavarjon.

2018. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság elég kevés emo van, fénykorát az én tini koromban élte (én is "az voltam"). Mikor meglátok egyet nosztalgiázok magamban ennyi. Semmi mást nem vált ki.
2018. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Senkit sem ítélek el, amíg nem viselkedik úgy velem. Voltak emo ismerőseim, mára mind egyszerű hajzattal rendelkező arcok, kicsit vidámabbak, felnőttek. Ennek ellenére bármennyire is bántják őket, szerintem tini korban ez nem rossz dolog. Még a divat emoknak is nézzük el, hogy úgy fésülik a hajukat stb., így legalább tartoznak egy közösségbe, hisz még keresik magukat. Persze a vagdosás, öngyilkos gondolatok, - amit nem mind csinál, de sajnos létező dolog-, és az önsajnáltatás az amit elítélek, olyan szinten, hogy nem egészséges dolog, és én segélykiáltásnak tekintem. Viszont emo bandák nélkül kevesebb lenne a kedvenc zenéim listája :D Szóval szerintem semmi nincs velük, legalább a normálisabbak érzelmes tinédzserek, akik kreatívkodnak is gyakran, nem pedig rongáló vadbarmok, mint egyik-másik kamasz...
2018. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!