Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanárok, pszichológusok, mi a...

Tanárok, pszichológusok, mi a véleményetek a gta sorozatról?

Figyelt kérdés
A kérdésem egyszerű. Kíváncsi vagyok, hogy tanár, pszichológus szeme, mennyire találja veszélyesnek a gyerekekre való tekintettel? Ha lesz gyerekem, engedjem, hogy játszon vele? Tudom... ez a játék csak egy a sok közül... de talán ez a legtámadottabb.

2018. febr. 19. 06:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hányas besorolású, én 16-ra adnám.
2018. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
18
2018. febr. 19. 06:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy normálisan nevelt 16 éves lelkivilágának nem árt egy gta.
2018. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hobbipszichológus vékemény még jó ? :D


Ez csak egy játék,aki ennek "hatására" követ el valamit,az valszeg enélkül is megtette volna előbb utóbb.

Ott komoly gondok vannak nyak fölött...csak egyszerűbb ráverni vmire,hogy na ez és ez a hibás.

2018. febr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

4-es

WTF???????

2018. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én tiniként sok lövöldözős, gta-s, diablos és egyéb agresszív játékkal játszottam, de sosem alakult ki bennem semmilyen valós agresszivítás. ;)

32N

2018. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A hobbi pszichológust leszámítva, volt köztünk olyan, aki tanár/pszichológus?:DD
2018. febr. 19. 10:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pedagógus vagyok (1-es voltam).
2018. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a gta?
2018. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A lanyom most 7 eves .As apja imadja a videojatekokat.Mar egesz kicsi kora ota odaadja neki az apja a gta-t jatszani, abban szabadon csavaroghat. O ebben nott fel eddig, es egyaltalan semmilyen rossz hatasa nincs a gyerekemre nezve. De pl van egy ismerosom, aki tiltja a fianak a barmilyen digitalis jatekot, mert ha veletlenul egyszer megkaparintja a telefont, akkor veszekedes nelkul nem is akarja letenni. Egyszer latott egy dokumentum filmet a titanicrol es remalmai voltak hetekig miattam. Egyidos a lanyommal. A lanyomnal nincs ilyen gond. Ha szolok hogy tegye le a jatekot, veszekedes nelkul megteszi. Neki semmit nem jelenti ha mondjuk a jatekban lovoldoznek vagy verekednek.De minden gyerek mas.Minden szulonek el kell dontenie, hogy hol a hatar. Mert o ismeri a sajat gyereket a legjobban.
2018. jún. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!