Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális ember? Vagy mi a...

Jeverezi kérdése:

Ez normális ember? Vagy mi a baja?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja dolgozunk együtt egy fatelepen. Ketten vagyunk plussz a főnökök akik nem mindig vannak bent. Amikor csak ketten vagyunk szekál egyfolytában. A súlyomról faggat miért vagyok ilyen alkatú aztán meg kioktat hogy serényebben dolgozzak mert menne ebédelni vagy csináljam másképpen mert rosszul dolgozok.


Ő egyfolytában ül egy széken a konvektor mellett és mobiltelefonozik. Máskor pedig félóránként cigizni jár ki. Munka helyett végig beszél magáról meg filmekről más témája sincsen. Aztán hirtelen meg elkezd énekelni dalokat amiknek még a szövegét se tudja rendesek csak nem veszi észre hogy pocsék hangja van és kérdezi milyen volt.


Mi baja lehet?



2018. febr. 26. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces :D Kevés értelem,szűk látókör,nem tudom.
2018. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Haha. Mond neki, olyan hangod van, mint egy rossz mosógép! Na, fogd meg azt a kbsztt fát mert tasli lesz... Hamar helyre tenném
2018. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Adnál neki egy gyomrost mikor csak ketten vagytok meg még vagy kétszer jol belerugnál egyböl te lennél az alfa és tisztelne, igy viszont csak egy szros kis csicska maradsz.
2018. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Az a baj hogy nem álltok ki magatokért a hozzád hasonló emberekkel, 11 éves korom óta tanulok boxot a mai napig, igaz ma már nem egyesületben mert kizártak, 16 évesen összetörtem az arcát egy 40-es embernek mert nem figyelt arra miket beszél.

A korosztályomban normális ember hozzám sem szólt a suliban mert két igazgatói után ismert mindenki.

Középsuliban is csak cigányok próbálkoztak nálam, ugyanúgy ütöttem velük, szünetben is akár.


Szóval bizonyára elmúltál 18, ajánlom tanult valami küzdősportot mert így semmibe vesznek, máskülönben már két szó után le kellett volna hogy üssed ha munkahely ha nem.

2018. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze hallgass rájuk és verd szét -_- idióták...
2018. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Erről az Üvegtigris jutott eszembe:

rossz helyen van ez a kocsi...

Nem! Te vagy rossz helyen...

Szóval ha nem akarsz ilyen bolond parasztprolik között "létezni",akkor húzz el onnan,de nagyon gyorsan!

És itt nem a fatelepre,meg a fizikai tevékenységre utalok,hanem a tahó bolondokra!!!!

2018. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

4


Te tuti valami 0-24-ben a gép előtt nyáladzó lúzer pöts vagy. :D

2018. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze verje szét mit sem törődve a következményekkel, az majd megold mindent.

(6 éve rendszeresen járok Krav Magára mielőtt még én is megkapnám a gép előtt ülő pöts jelzőt.)

2018. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!