Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy kifejezetten...

Normális, hogy kifejezetten utálom a csecsemőket/gyermekeket és többre tartom a kiskutyákat/hajléktalanokat?

Figyelt kérdés

Mindig amikor látok egy babakocsis anyukát a kicsi gyerekével, akkor a következő dolgok jutnak az eszembe:

* Ez a nő sosem jött volna velem össze, mert nem vagyok férfias (alacsony, vékony) és nincs egzisztenciám (csóró kilátástalan egyetemista vagyok).

* Emiatt nem is született volna tőle gyermekem, aki az én vérvonalamat vitte volna tovább.

* A gyerek tulajdonképpen egy időzített bomba és ellenszenves élőlény, hiszen a szülei őt is ugyanúgy fogják nevelni, hogy mindenkinél legyen jobb, okosabb, sikeresebb, emiatt később egy arrogáns diplomás/főnök/cégvezető/élvhajhász stb. lehet belőle.

* Ha kislányról van szó, akkor ugyanúgy semmibe fogja nézni a hozzám hasonló előnytelen külsejű pasikat, mint ahogy a mostani felnőtt csajok teszik velem és a vonzó pasikkal fogja élvezni a hedonista életét.

* Ha kisfiú, akkor már lehet benne vannak a genetikai adottságok, amelyek miatt magas, sportos, jóképű pasi lesz nagy farokkal és csomó csajt fog megdugni velem ellentétben és felnőttként lehet pont engem fog megölni egy autó-balesetben az x milliós BMW-jében. Aranyos kisbaba? A lóf***t, egy potenciális konkurens és irigylést kiváltó valaki (főleg, ha jobb családba született).

Szóval nem tudom megérteni, hogy az a sok "águguzó", a csecsemőt ajnározó ember miért van odáig az újszülöttekért. Lehet, hogy pont az a gyerek lesz az, aki majd felnőttként azt az embert (vagy a gyermekét) fogja kirúgni a munkahelyéről (vagy még nagyobb szörnyűséget követ el), akit x éve még a babakocsiban dicsérgetett az illető személy.

A bicskanyitogató, frusztráló ordibálásaikról és hiperaktivitásaikról már nem is beszélve.

Ezzel szemben a kiskutya tényleg aranyos, ártatlan, egész életében hűséges lesz hozzám (még akkor is ha nem én vagyok a gazdája), tele van őszinte odaadással és nem bánt ha én sem zavarom. A hajléktalan embert pedig azért tartom többre, mert ő egy áldozat, akit tönkretettek az embertársai (elbocsátás, válás, átverés), de így is van annyi lélekjelenléte, hogy túlélje a mindennapokat és lehet, hogy pont olyan emberek tették tönkre, akik annak idején a babakocsiban ugyanúgy ártatlan bociszemekkel bámulták a nagyvilágot, mint ahogy minden csecsemő teszi azt.



2017. nov. 28. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem velük van a bajod, hanem magaddal.

Egy kisbaba ártatlan, semmit nem tud véteni ellened, max. idegesítő, hogy sír de, mindenki így kezdi :D

2017. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Sok vagy nagy gonoszságot tapasztalhattál az emberektől, azért érezhetsz így. Úgy is ki tudsz cseszni a kártékony emberekkel ha csak a jókkal teszel akár nagyon jót, a rosszakkal meg semmit, mint ha nem is léteznének. Attól elgondolkodnak. És ez által úgy csesztél ki velük hogy semmi rosszat nem tettél.
2017. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Tudatalatt tudod, hogy teged csecsemőkent hagytak sirni, sokszor maradtal segitseg nelkul, ilyenekben alakul ugyanis az ki, hogy a vilag rossz, az emberek ellenszenvesek, minek élni is akár. Ez az "ősbizalom"a te esetedben "ősbizalmatlansag"ugy beleivodik egy artatlan babába, hogy élete végéig hurcolja.


Pl ha figyeled a folyton szeretetéhes, vagy kapcsolatfuggo embereket. Nekik is a babakocsibol ered mindez..

2017. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Rövidebben: szeretni az tud, akit jol szerettek.
2017. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem normális.
2017. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Te nem s gyerekeket utálod, csak nem tudod elfogadni, hogy egyik lány se akar gyűlölködő ork prolikkal összejönni xd
2017. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

Én is így érzek.

A legroszabb, hogy egy kisbaba hamarabb veszíti el a szüzességét mint én.

2017. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
7, XDDDDDDDDD Ilyen szintű szánalommal mit lehet kezdeni? Xd Komolyan mekkora farok, vagy milyen idő, vagy milyen csúnyának kell lenni ehhez hogy valaki így gondolkodjon? Xd Nevetséges... És hogy a gyűlölet tárgya egy baba legyen akiből potenciálisan egy nagy farkú sikeres ember lehet?XDDD Ezek már-már Örkényi magasságok :3
2017. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

8 igen nyilván én tehetek róla, hogy csúnyának születtem...

Nem baj, a 276 xD alapján kiderült a szegényes értelmi szinted.

2017. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
9, Nem azért neveztelek szánalmasnak, hanem (a csodálatos érzelmi intelligenciád miatt) azért mert ezt egy kib4szott ártatlan gyereken veritek le.
2017. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!