Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért írják itt gyk-n, hogy...

Miért írják itt gyk-n, hogy aki 30 éves korára nincs család alapítás közelében, vagy egy nála jó 10 évvel fiatalabb lánnyal van az "defektes"?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert irigyek
2018. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell minden névtelen gyüttment szavára adni? Semmi gond azzal ha 30 évesen még nincs rakás gyereked és az meg főleg nem baj ha a csajod fiatalabb 10 évvel. De az én szavamra se adj,éld az életed ahogy jól esik.
2018. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert ostobák.
2018. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy csak az lehet jó követendő példa, ha szét lököd az első szerencsétlennek a lábad, és elmész egy koszos albérletbe lakni, és akkor te már vagy valaki... Én pasi vagyok, mindig van nőm, de csak azért nem fogok felcsinálni egy lányt sem, hogy beálljak a sorba. Nekem ettől többre van igényem, önzetlen igazi szerelem stb...
2018. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon buták az emberek kötelező lenne??

Nagyon sok fiatalt, és az en korombelit látok már gyerekkel...20-25 évesen akik már bánják az egeszet.


A nő a fiatalságát a férfi meg a függetlenségét, karrierjét nézik egymást ahogy csúszik szét az életük és meg csak nem is tudnak ellene tenni, mert így mar nagyon nehez.


Azután megunja az egyik meg vagy mind a kettő fél a nő egyedul neveli a gyereket, közben dugja az összes “hajléktalan” kapuzárási pánik bekapcsol és kész is a szar anya, meg a gyerek is beteg lesz. (Ezt látom az összes fiatalon egy pár kivétellel, akik korán kezdték a dolgot) és őszintén mondom, hogy nem csoda.


A pasi meg inkabb elmegy karriert építeni ott is kapuzárasi pánik van, de még mindig szerencsésebb a nőnél, mert nem köti annyira a felelősség, max fizeti a gyerek tartást.


Nagyon szép a mese amit a média sok nő, férfi fülébe bele ültet “tálald meg az igazit, tartsd meg és boldog leszel” csak azt sehova nem írják oda, hogy az első az egzisztencia és ez az ország pont leszarja az emberek jogait ami látszik is a gyerekvállalások számán is.


Manapság szerintem nagyon buta aki csak úgy a semmire leköti magát.


Férfiként írom, hogy nagyon nagyon fontos a pénz...az érzelmek is nyilván de az mar mást téma...szoval buta az aki szerint ez csak úgy megy, és kötelező.


Havi 500 ezres fizetés mellet tudnék egy gyereket elkepzeni jelenleg, Ja ott a kocsi mega no is gondoskodni kell róla...szoval eléggé nehez téma ez.


Vagy marad a segély ahogy a romák nagy része szokta. 25f

2018. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők is a semmire szültek,de ők már valakik mert megcsináltak egy gyereket.Bár gyereket csinálni mindenki képes szóval nem értem miért nagy teljesítmény.
2018. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha fel akarna nőni, akkor miért lóg egy gyerekkel? Ha meg nem akarja megélni annak a kornak a szépségeit, amelyikben az életkora szerint van, akkor leragadt valahol. Az ember arra született, hogy tanuljon, fejlődjön, ez úgy megy, ha minden életkort beteljesít, így lesz az élete is teljes. 30 évesen nem tűnik akkora lemaradásnak, vagy hiánynak, hiszen simán lehet még tolni a hedonizmust nagyon sokáig. A jövőnket a jeleben építjük, és az ilyen ember, aki leragad, nem tanulja meg az adott korban, amit abban meg kellene tanulni, az mit tesz a jövőjéért. ha az ember igényes arra, hogy milyen ruhában jár, milyen telefont vesz, milyen ételt eszik, arra miért nem igényes, hogy előre haladjon az életben.
2018. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig 0 %-ot kapok, amikor leírom, hogy nagy a korkülönbség a párom és köztem. Szerintem mindenki akkor van családalapítás közelében, amikor minden értelemben (lelkileg, testileg, és persze anyagilag is) készen áll rá. Nem kell foglalkozni mások véleményével, főleg nem idegenekével. Nekünk jó, ahogy van, együtt szeretnénk maradni. Más véleménye nem érdekel. De senki sem defektes csak azért, mert vállalja önmagát.
2018. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert buták. Ilyen badarságokat tipikusan unintelligens emberek mondanak. Szerencsére a való életben ilyen emberekkel nem találkozom. Így a net ad lehetőséget megismerni az átlag tanulatlan réteg világába való betekintést. Elég káosz. Nem irigylem őket :D
2018. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 at__us ***** válasza:

Talán kezdjük ott, hogy a nők sokkal hamarabb érnek, mint a férfiak. Ennek biológiai és társadalmi okai is vannak, amikből egyenesen következik, hogy érettség szempontjából akár a 30 éves férfi - 20 éves nő párosítás eredményez azonos érettségi szintet. Az jelenlegi iskolarendszernek az élettani sajátosságaik miatt sokkal inkább meg tudnak felelni a lányok mint a fiúk, talán ez lehet az egyik oda az érettségbeli eltérésnek.

Másik ok talán a nők biológiájában és a férfiak egzisztenciális helyzetéből és a feléjük támasztott elvárásokból vezethető le. Nőknél 30 évesen már a családalapítás eléggé a terítéken van, szóval addigra kell, hogy a pár, azon belül legfőképp a férfi megteremtse ennek anyagi alapját. Sajnos sok férfi 30 évesen még nincs abban a helyzetben, hogy ezt az alapot biztosítsa a leendő családja számára, így nem marad más választása mint 20 év körüli párt találni, akinél biztos, hogy legalább 5 évig nem kerül elő ez a téma.

2018. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!