Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a mai fiatalok akarnak...

Vajon a mai fiatalok akarnak e családot alapítani? Szeretnének e gyereket vagy gyerekeket? Bennük van ez vagy már eltűnt belőlük a család gondolata?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 20:32
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
87%

Én szeretnék gyerekeket, viszont ahhoz elő kell teremteni a feltételeket, hiába van jó végzettségem meg magyar viszonylatban jó fizetésem, akkor sem egyszerű....


25/F

2017. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
78%
Biztosan valami idősebb fickó vagy, akik szerint a mai fiatalok semmire sem jók, csak ti tudtok mindent. Igen akarnak, csak nem tizenkilenc évesen a meztelen seggükre, hanem érett emberként egy lakással.
2017. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
26%
Én biztos hogy nem fogok családot alapítani. Egyrészt nincs kivel, másrészt oltári nagy felelőtlenség erre az elbszott szar világra gyereket szülni, harmadrészt nincs fölös 11 millió dollárom, amibe egy ilyen kis tündérkének a felnevelése kerül.
2017. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
64%

Igen, szeretnék.

De mivel szeretnék kiköltözni külföldre, ott fog ez megtörténni, minden bizonnyal.

16/L

2017. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Kettes ne feltételezz semmit sem mert megsértődöm ! Nem vagyok öreg csóka 40 éves vagyok ,de a fiatalabb korosztály fejébe nem látok bele !
2017. aug. 13. 20:38
 6/58 anonim válasza:
25%
Utolsó elég nagy buta. Szerinted a romáknak van 11 millió dolárjuk pulyánként?
2017. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj,hogy a nem mai fiatalok mind a szocializmus alatt,ész nélkül,pénz nélkül,önismeret hiánya nélkül vállalta a gyereket/gyerekeket.


Na,ez a világ már megszűnt,tedd túl magad rajta!


Olyan meg nincs,hogy mai fiatalok.

Az 50 ezelőtti fiatalok ugyanannyi része akar családot,mint ma.

Aki nem akar,annak meg szerencsére nem kötelező.

Nem való mindenkinek a családban élés.

2017. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy nem elég egyértelmű a kérdésed.

Egyrészt ki tartasz fiatalnak?

Te 40 éves vagy,akkor te most a saját elképzelésed szerint öreg vagy?


Vagy mire gondolsz,hogy egy 20-on éves,akar-e ma gyereket,vagy csak 10 év múlva?

2017. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
45%
Miért akarnék családot? Nem sok értelmét látom.
2017. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Arra céloztam,hogy tizen huszon harmincas éveikben járók vajon akarnak e családot ? Akarnak e gyerekeket ? Az én korosztályomnak már késő :D Egyik rokonom már tizenéves korában tudta,hogy akar családot ,de ő már 51 éves :D Szóval az nem most volt .
2017. aug. 13. 20:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!