Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha látnál egy embert sírni,...

Ha látnál egy embert sírni, odamennél hozzá?

Figyelt kérdés
Változtat-e a válaszon az, hogy ha több ember is lenne ott, vagy egyedül lennétek? Mit tennétek?

2018. febr. 28. 03:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát függ a kedvemtől, meg a környéktől is. Egy sikátorba este az utcán azért nem mennék oda senkihez szerintem. Egyébként, lányhoz valószínűleg nem, de ha látnék egy velem egykorú férfit sírni, talán még oda is mennék...

#nohomo

Nem tudom megmagyarázni miért érzek így... talán magamból kiindulva, ha valaha is sírok, annak komoly oka kell, hogy legyen.

2018. febr. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2018. febr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Lányhoz miért nem?
2018. febr. 28. 05:28
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

#1. vagyok.


Épp ez az, hogy nem tudom teljesen megmagyarázni, hogy miért nem... irritál, de ezt még át kell gondolnom.

Az egyik feltevésem amit írtam, hogy, magamból kiindulva, ha egy férfi sír publikusan, annak valami komoly oka kell, hogy legyen. A legendák szerint, a nőknek pedig általában nem.

Persze, ez csak magamból kiindulva, biztos vannak olyan férfiak, akik sokkal többet sírnak publikusan, mint én, és ezzel nincsen baj. :D

2018. febr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Csinos lányhoz igen, hátha meghálája később ;)
2018. febr. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Az idősebbekhez és a férfiakhoz odamennék. De a fiatalabbaknak ott vannak a szülei, a nőknek meg a párjuk.


A fiatalok és a nők nehéz ügy. A jó szándék gyakran balul sül el. A legtöbben úgy gondolnák, hogy visszaél az ember a helyzetével. Rá fognák az emberre, hogy molesztálni akarja az illetőt, és a hála a harag és a megvetés lenne.

2018. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha látszik rajta, hogy tényleg baj van, akkor igen. Ha zakkantnak látszik, esetleg akkor nem. Egyébként oda is szoktam menni, nem csak feltételes módban.

Annak, aki kerüli a nőket: a gyerekeket ne, ha lehet.

Még kamasz voltam, amikor találkoztam egy zokogó kislánnyal az utcán, egy babakocsit tologatott. Sírt a baba is. Mindenki keresztben leszarta, hát persze, hogy odasiettem... kiderült, hogy eltévedt. A kicsire kellett vigyáznia, de az egyik barátja kivitte valami boltba vásárolni, aztán otthagyta, ő meg órák óta kóválygott szegényke. Fejből tudta az anyja számát, egyetlen hívás kellett és öt percen belül ott voltak érte, megnyugodott mindenki.

El is ásnám magam, ha csak úgy elsétálnék egy bajba került gyerek mellett.

2018. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem, van egyéb dolgom is, mint síró embereket pátyolgatni :)
2018. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp megkérdezném, hogy mi a gond, ha egyedül van. Ha vannak körülötte többen is, akkor nem valószínű. Ha gyerekről van szó, akkor meg tuti biztos.
2018. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha gyerek egyedül kószál. Ott nincs rendben valami a szülőkkel. Esetleg távolból rendőrt hívnék hozzá. De jobb nem beleavatkozni más családi ügyeibe. Ha ismerem és tudom, hogy normális szülei vannak, akkor persze oda mennék hozzá.
2018. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!