Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezzel most kivédett?

Szerintetek ezzel most kivédett?

Figyelt kérdés
Na, ma volt tesi óránk és volt csapat választás. Na szóval itt minden okés volt. Elkezdtük a csapat játékot, és a meccsben egyszer csináltam egy aprócska hibát, de ez elnézhető volt. Na szóval van egy lány aki mindenkit leordít ha valami nem jó neki, meg ha nem érti mit mond valaki, meg ha hozzá nyúlnak a hajához, még ha nem úgy vannak a dolgok ahogy ő akarja, szóval úgy mindenért leordít, egyszerűen utálom ezt a lányt. Sajna úgy néz ki ugyan abba a gimibe akar járni amibe én. De most nem ez a lényeg. El kezdett velem ordibálni az apró hiba miatt, még hogy milyen idióta vagyok. De én nem vettem figyelembe, már megszoktam. Ezt az eggyik csapattársam nem tűrte tovább(fiú) és oda szólt neki hogy "fogd már be!". És én ezt nem tudtam hogy kezelni, már sajnálom is hogy nem tudtam megköszönni, csak hát ezt nem tudtam hova tenni, hogy most engem akart e kivédeni. A fiú már többször segített nekem bármiben, nagyon sokszor kivédett, amikor rossz helyzetben voltam. A "barátnőim" mit sem csinálva csak ott nézik, hogy ott "szenvedek". De ő mindig segít nekem. Szóval szerintetek ezzel most megvédeni akart amikor beszólt a lány vagy zavarta hogy kiabált? Ha esetleg úgy vélitek hogy segített, szeretném neki valamivel meghálálni, esetleg légyszíves tudnátok ötleteket írni mivel tudnám? Előre is köszi! 14/L
2018. márc. 1. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Köszönd meg neki. Adj neki egy puszit.
2018. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar többször is segített, elég egyértelmű, hogy téged akart megvédeni és nem a "megszokott" kiabálás zavarta. Talán tetszel neki. Mindenesetre szóban, köszönd meg neki. Ha netan "bejön" a srác, egy puszi is belefér.
2018. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A srác nekem nem tetszik, csak barátként tekintek rá. És én mint barát nem szeretnék az érzéseivel játszatni. Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. márc. 2. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!