Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában annyira divat...

Mostanában annyira divat lett, hogy fogadjuk el a kövér nőket, hogy aki vékony egyből le anorexiázzák?

Figyelt kérdés

Nem provokálás, de ezt látom. Szégyen vékonynak lenni. Nyilván nem betegesen, meg az anorexia amúgy is mentális betegség. De akinek C-s mellei vannak, az nyilván nem kórosan sovány.

Annyira buta lett az emberiség. Több ismerősömet is leoltották, hogy tuti anorexiàs, vagy fogyózik.

De nehogy már a kövérség legyen normális.


2018. márc. 2. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Rohadtul senki nem fogadja el a kövér nőket... Maximum a szintén kövér nők meg még egy-két pasi (1%).
2018. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Az ember az azonos kiállású külsejű egyező tulajdonságúakkal szimpatizál . Erre a divat vagy rátesz vagy ellenkező hatással válaszol . Ösztönlényeknek nincs ízlésük igényük , párzanak és kész . Sok molett és sportos nővel voltam izgi nőkkel akik nem extra méretűek voltak .De ennyi karcsú és vegyes testalkatúval . Az ideál és a szokás egy dolog, az élet rácáfol sok esetben az ellenkezőre . Aki testalkatilag csontozatilag nagy az leadhat sokat a formája lényege vész el . A képmutató megfelelési kényszeres világ elfedi a valódi tényeket . Meg lehet szokni a tuti testeket és sóvárogni új változatosabb élményekre hatásokra .Ezzel semmi baj nincs .
2018. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Max. a kövér nők próbálják ezzel betámadni a normál testalkatú nőket, mert irigykednek és ezért utálják őket.
2018. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
94%

Szerintem nem szégyen soványnak lenni de kövérnek sem.

Inkább az a szomorú ha valaki pusztán ez alapján ítéli meg a másikat. Telt lányok között is láttam már csinosakat. Ha valaki igényes önmagára külsőleg-belsőleg is, mindegy mekkora hasa van. A lényeg hogy önmagának akarjon megfelelni mindenek előtt és ne másoknak. Mert ha önmagát nem tudja elfogadni, másokkal még nehezebb lesz.

2018. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én szoktam anorexiásozni, az anorexiásokat :)

Egyelőre csak el akarják fogadtatni a kövérséget. Az a baj, az anorexiát is. Nem véletlenül szoktam az ilyeneket támadni, hiába súlyos betegség, egyre több ilyen bajjal szenvedőnek vannak ilyen-olyan médiacsatornái, ahol nézi a sok lüke tini és egyre több kérdés születik, hogy hogy lehetnének ők is olyan szépek (????), mint az anorexiások. Nagyon, de nagyon nagyon nem oké. Le kéne tiltani őket, csak ugye akkor megint mi lennénk a köcsögök, akik nem fogadják el szegényeket.


Egészségesen vékonynak, ne adj'Isten sportos alkatúnak lenni nem szégyen, nem is lesz soha, csak mindenki irigy rá. Én sportolok, soha az életben,de komolyan soha nem diétáztam, mégis annyi ilyen beszólást kapok :D S az még hagyján, amikor már a pénztáros, ügyfélszolgálatos parasztkodik veled, az mindennek a csúcsa. Nem tehetek róla, hogy átlagos arcom is van mellé, nem én választottam. Lassan már ott tartok, hogy burkában kéne járni :D

Az a vicc benne, hogy soha nem a testalkatért edzettem, erősödni vágyom, a külső nem érdekel. Iszonyatos felszínes világban élünk, ez elszomorító.

2018. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, itt az egészséges testalkatról beszélek. Az elején igazat adok. Azok a modellek sanyargatják is magukat stb.

Viszont hogy nekem hányszor, de hányszor beszóltak, hogy anorexiás vagyok. Ugyanis a szüleim, apám családja 100 kg felett van mindenki. Attól nekem még nem kell olyannak lennem. És nem teszek érte gyakorlatilag semmit. De érdekes pont csak itt falun bántanak... Meg olyannal is találkoztam, akinek a lánya volt kövér és irigykedem, azért terjesztette. Ezért is utálok ebben a mocskos faluban élni.

2018. márc. 2. 14:04
 7/13 anonim ***** válasza:

A családon belül nekem is megy a szöveg, ne aggódj. Ők is nagydarabok. Nem kell meghallani, nem tudsz mást csinálni. Ne szidd a falut, a városban sem jobb. Az említett pénztárosok, ügyfélszolgálatosok mind budapestiek voltak. Persze vannak fokozatok az általános utálatban :D Minél nőiesebben öltözködsz - és itt még nem is "villantós" cuccokról és két kiló vakolatról beszélek -, annál többen irigykednek rád. Észre is fogod venni. Szóval tényleg csak a burkát tudom ajánlani. Vagy leszarsz mindenkit. Jobb nem jut eszembe. Ilyen felszínes a világ.

Én csak azt nem értem, hogy ha mindenki ennyire elfogadó magával szemben, akkor miért irigykedik mégis arra, aki szrinte jobban néz ki nálaa :D

2018. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Le ám.


Én 46 kilós vagyok a 170 cntimhez, de 95%-ban megkapom, hogy anorexiás, vagy hánytatom magam.

Pedig kétszer annyit eszek, mint a párom, éjjel is nassolok, de mellette sportolok, futok, görkorizok, álló munkát végzek, úgyhogy nem tudok hízni.


Ez van, én jól érzem magam így, de bánt, mikor jönnek a rosszindulatú ugatások.

2018. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

15 évesen én is voltam 49 kg a 170 centihez. Az orvosom folyton vizsgálatokra akart küldeni, miközben ettem rendesen, már akkor is c-s mellem volt stb.

Csak sajnos vannak ilyen mocskok, akik ezzel vannak elfoglalva. Ezek még egyszer nem láttak anorexiást.

2018. márc. 2. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Kövér nőként idegbajt tudok kapni a "fogaddelmagadkövéren" nőktöl. A kövérségnek súlyos egészségügyi következményei vannak, aki ezt támogatja az egyszerűen hülye.
2018. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!