Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 születésnap? Mit kell...

18 születésnap? Mit kell akkora felhajtást csinálni ebből? Minek és kinek?

Figyelt kérdés

csak nézem egyes osztálytársaimat hogy mekkora felhajtást csinálnak abból ha valaki 18 éves lesz. Hatalmas buli és meghívott fotós és telekürtölik a világot és ilyen ajándék olyan ajándék és bérelt limó és ezer vendég és egyáltalán álljon meg a Föld is a forgásában mert Lacika Petike Zsófika stb most 18 lett...

De ennek mi értelme? én is betöltöttem a 18at de a szülők felköszöntöttek kaptam egy csokor virágot meg egy új mobilt (nem ám ájfónt...) és slussz. Ünnep buli ezer vendég semmi,

Minek is lenne. Ki a szart érdekel az én szülinapom. Mondjuk ha bulit csináltam volna és lenne ingyen kaja pia gondolom, jöttek volna ezrek ha hívom őket mint legyek a szarra (ingyé van akko jó!!) na de minek?


Minek ez a hatalmas körítés egy olyan dolog köré ami nem érdem ami akkor is eljön ha akarom ha nem?

Ez nem a Himalája meghódítása, nem egy olimpiai első hely, nem olyan dolog amit csak magamnak köszönhetek, ez olyan dolog ami jön ha akarom ha nem.

Nem ÉRDEM csak ÁLLAPOT. Mit kell rajta ünnepelni?


2018. márc. 3. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel, hogy Petike, Jocika és Jóska 18 lett? :)
2018. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Ne savanyodj már be. Te ünnepeld úgy, más meg úgy ahogy akarja.

És ezt úgy mondom, hogy nekem sem volt semmi nagy felhajtás.

2018. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak érteni szeretném egy tyúxaros senki miért gondolja hogy ő valaki.

Én egy senki vagyok de úgy is élek ahogy egy tucatsenkihez illik.

Nem verem magam a semmire hoyg én "valaki" vagyok.

2018. márc. 3. 13:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az ilyen embereket nem bírom mint te.... Neked még is mi közös van hozzá? Mit érdekel az téged, hogy más hogyan ünnepli a születésnapját? Nem teljesen mindegy? Nem èrtesz vele egyet, nem tetszik, te nem így csinálnád. Jó, teljesen rendben van, jogod van hozzá. Másnak pedig ugyanúgy szíve joga úgy ünnepelni, ahogyan akar. Ennyi, nem kell beleszólni mások életébe.

Nekem sem volt nagy felhajtás, otthon sütöttem tortát, csináltunk egy kis kaját és összeült a család és ennyi. Én így akartam, nekem ez így jó volt. Viszont eszembe nem jutott csesztetni vagy szidni azokat, akik meg nagy bulit szerveztek, lufikkal, dj-vel meg be voltak öltözve hercegnőnek. Ha nekik ez így volt jó, akkor csinálják csak, érezzék jól magukat és ünnepeljék meg a szülinapjukat.

2018. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar ez téged hogy örülnek a 18-nak.

Ezen való hőbörgés számomra legalább annyira felesleges mint neked az, hogy egyesek felhajtást csinálnak a szülinapjuk körül. Őket még jobban meg is értem... Kerek számnál is csapnak néha nagy partykat. 30, 40. Vagy 10-20 éves házassági évfordulókat is megünneplik külön. A nagykorúvá válás is egy ilyen dolog.


"Nem ÉRDEM csak ÁLLAPOT. Mit kell rajta ünnepelni?"

Elképesztő egyébként hogy egyes szülők nem tanítják meg a gyerekeiknek a különböző értékek mikéntjét és jelentőségét.


Ülj le egyes.

2018. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

"Én egy senki vagyok de úgy is élek ahogy egy tucatsenkihez illik."


Ja ezt a részt csak most olvastam. Tipikus durcizó kamasz vagy. Neked az egész világgal van bajod nem azzal, hogy Gizike ünnepel. Ha boldog lennél, még át is ölelnéd. De te nem vagy az.

Fáj a világ igaz? :D

Nyugi pár év és kinövöd. (vagy nem, és egy idióta felnőtt leszel mint a többség... könyörgöm ne!!!)

2018. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Nem ÉRDEM csak ÁLLAPOT. Mit kell rajta ünnepelni"



Öööö na most a kérdezőnek voltaképp igaza van.


Házi feladat: ki is mondta azt amikor 50 lett hogy idézem:

Nem ÉRDEM csak ÁLLAPOT. Nincs mit rajta ünnepelni.


Na ki mondta ezt?

Segítek úgy kezdődik hogy O és úgy végződik hogy rbán Viktor.

Erről ennyit.

2018. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te ne ünnepelj, de miért fáj neked, ha más szeretné jól érezni magát? Semmi közöd hozzá, hogy más hogy ünnepli a születésnapját. Arról nem ők tehetnek, hogy besavanyodott p.csa vagy.
2018. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És ez miért baj?Az ő életük,úgy élik ahogy szeretnék.

Nem mindenki olyan befelé fordult mint te,egyeseknek van életük is,amiből igyekeznek kihozni a legtöbbet.Egy 18.születésnap pedig remek alkalom arra,hogy az ember jól érezze magát a barátaival és azokkal akik fontosak számára.


Neked inkább az a bajod,hogy szimplán csak irigy vagy ezekre az emberekre és azzal próbálod levezetni a frusztrációdat,hogy őket szidod milyen gyökerek mert boldogabb az életük mint a tiéd.

2018. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Skaiiripa ***** válasza:
Igazad van, ez nem érdem, hanem egy állapot. DE. Attól hogy te egy senkinek tartod magad, másnak miért kellene ugyanígy gondolkodni? Engedd már meg, hogy mindenki úgy élje az életet ahogy akarja, azt ünnepeljen és úgy, ahogy akarja. Téged miért zavar ez? Ne legyél már ennyire élettelen. Nem értesz vele egyet, oké köszi, most menj a dolgodra és ne itt háborogj.
2018. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!