Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha nem akarok...

Az normális ha nem akarok születésnapot tartani, utálom is, mégis várom csak azért, mert tudom egy évvel előrébb vagyok ahhoz, hogy meghaljak és véget érjen a szenvedésem?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen teljesen normális, hogy várod a halált. Mindenki utál élni, nekem is az az életcélom, hogy meghaljak...

Egyáltalán nem akarlak pofán rúgni, hiszen te annyira ügyes és okos vagy és egyszerűen irigylésre méltó az élethez való hozzáállásod! Egyáltalán nem vagy gyogyós..



Ezt akartad hallani?

2017. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor meghalhatsz, még ha ki se lépsz a házból akkor is, ehhez nem kell öregnek lenni.
2017. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma van tesó. Neked is boldogat! 23 ;)
2017. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak nyugi. :D
2017. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátered mit mond?
2017. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem. A szenvedésed csak fokozódni fog, az öregkori egészségügyi nyavalyák miatt, úgyhogy a helyedben nem várnám különösebben.


A jó hír, hogy valószínűleg kinövöd.

2017. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menjél vissza BVB-t hallgatni xd

Majd kinövöd

2017. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!