Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretem a születésn...

Miért nem szeretem a születésnapomat?

Figyelt kérdés
ma van a születésnapom. de én nem tudok örülni neki. sose szerettem ezt a napot és sosem fogom szeretni. egyszerüen nem birom a gondolatot hogy minden évvel idősebb vagyok és lassan öregszem .ja és ezzel jönnek az elvárások meg a cseszegetések hogy miben nem vagyok elég jó és milyennek kéne lennem. pedig én próbálok megfelelni mások elvárásainak ! tényleg ! de sajnos ez nem mindíg jön össze... Szerintetek baj ha így gondolom ? hogy tudnék változtatni ezen ? 16/L

2017. márc. 31. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot, még akkor is most nem így gondolod :)

gondolj bele napról napra jönnek, nem csak évről évre...

de erről szól az élet, kihívásokkal teli!

tenned kell a boldogságodért!


24F

2017. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban, meg + 5-6 évig sírógörcsöt kaptam a születésnapomon és az volt a legrosszabb napom az évben. Felnőttem és rájöttem, hogy a szülinap viszonyítás: milyen jó, hogy MÉG csak ennyi vagyok, milyen sok van hátra, előttem az élet. Most 70 múltam, várom az unokám esküvőjét, a másik felvételijét, a harmadik pályaválasztását,stb. és elégedett vagyok az életemmel.

Próbáld alkalmazni a félig üres pohár-elvet te is, tartalmas, szép életet élj!

Boldog születésnapot!

2017. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Boldog névnapot!
2017. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben a választ is leírtad. Hogy hogyan tudnál változtatni ezen?


Adj hálát mindennap, hogy egyészségesnek születtél. Olvasd el ezt a történetet:


[link]

2017. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok és köszöntéseket is :) igazán kedvesek vagytok , főleg hogyha azt nézem hogy a való életben a legtöbb ismerősömnek még csak eszébe sem jutott a születésnapom . és aki látta is a facebookon az sem irt semmit :( lehet hogy nem szeretem a születésnapomat de azért rosszul esik hogy így elfelejtettek ... Na, azt hiszem ezzel van még egy pont amellett hogy miért is ne szeressem ezt a napot .
2017. márc. 31. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Születésnapot! :)

Nekem holnap lesz, de valószínű az eddígí 19 közűl pont most nézek a legrosszabbnak elébe... :(

2017. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, velem pont most szakítottak :D

Lehet ennél jobb egy születésnap?

2017. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!