Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagymamám minden nap azt...

Kalocsay Jenő kérdése:

A nagymamám minden nap azt hajtogatja hogy Öklendezik az idegtől. Meg remeg mint a kocsonya. Szerintetek tényleg lehet öklendezni az idegtől? És ha igen hogy kell azt elképzelni?

Figyelt kérdés
ideg, idegileg, öklendezés

2017. nov. 16. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
reflux?
2017. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mert ő az idegtőzik!
2017. nov. 16. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
beteg a nagyi, kérjétek az orvos tanácsát
2017. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
lehet, de nem egészséges, és a szívének sem tesz jót,h a ennyit és ennyire idegeskedik, menjen el orvoshoz (akár pszichiáterhez) kérjen valami gyógyszert rá.
2017. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
El nem hiszed, de van ilyen. Mindenkiből mást hoz ki a stressz. 25 éves fejjel én hajnalban szoktam hányni tőle. Rám jön egy gyilkos hasfájás amin nem segít semmilyen gyógyszer, de a hányás segít, olyankor elmúlik. Sima ideg, semmi más, fizikailag teljesen egészséges vagyok.
2017. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, mi oka van idegeskedni. Gondolom már rég nyugdíjas.
2017. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindig mondja hogy kivan idegileg öklendezik gyomoridegevan gyomorsav a torkában stb..
2017. nov. 16. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy érzékeny típus, de a dékányi kérelemmel negyedjére felvett tantárgyam utóvizsgája előtt zokogva hánytam (azóta se értem, hogy ezt hogy).

Vigyétek el a nagyit dokihoz, ha ez rendszeres.

2017. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!