Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lepődnek meg az emberek...

Miért lepődnek meg az emberek azon, ha egy lány szeret rondán beszélni, néha viccesen alpári és klasszikus értelemben nem nőies?

Figyelt kérdés
De mondom, azért bizonyos határon belül, és ne egy ilyen kötekedő, ocsmány természetű valakit képzeljetek el. Inkább olyan viccesen lazát, aki nem finomkodik. (Jó, egy-két témában elég radikális, de alapjáraton kedves, meg minden, csak nem az az átlagos lány kategória.)

2018. márc. 3. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá 2 diploma.

Azért mert nem átlagos.

2018. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is addig káromkordtam míg a nekem tetsző férfi egyszer azt mondta, hogy nem szexi ha egy nő úgy káromkodik mint egy cigány...
2018. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mértékkel csinálom. :) Meg inkább csak ronda szavak, nem kifejezetten káromkodás.
2018. márc. 3. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el én is azt hittem mértékkel csinálom. De olyan pasi aki SOHA (és még a családja) sem káromkodik soha, annak feltűnik. Nálunk a családban is eldörren néha egy "..csába, krv életbe, vagy bszdmeg" adott esetben persze poénból vagy ha valaki leejt valamit és elszólja magát. De akik nem káromkordnak, azoknak bizony feltűnik.
2018. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, az ilyen emberek hogy bírják ki! :o Az egyetlen dolog, amit viszont sosem tennék, az az, hogy Istent sosem szidnám!
2018. márc. 3. 18:38
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Csak azt tudom írni, amit 18:25-ös. Egyszerűen nem nőies és taszító amikor egy lány úgy beszél mint egy tanulatlan paraszt, vagy egy építőipari segédmunkás.


Na meg, ha már te magad is szabályokat állítasz fel (Istent soha, stb.) akkor miért csodálkozol azon, hogy az emberek meglepődnek?

2018. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondom, nem arról van szó, hogy ilyen brutálisan alpári, minden 2. szavával b+-et használó jelenség vagyok, csak olyan lazán beszélek. Nem hiszem el, hogy nem tudtok disztingválni. :o
2018. márc. 3. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de igazából nem igazán érdekel, hogy az idegenek mit gondolnak arról, hogyan beszélek, a barátaim pedig már ismernek és őket nem érdekli. A kettesnek meg annyit, hogy nálam ezzel elvágta volna magát a pasi, de persze mindenki más.
2018. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 6


Na, az ilyen emberre mondják igazán s joggal, hogy tanulatlan paraszt, aki vidékit és dolgozót leminősít, mert posztgraduális tuskó...



# 3/


Azt írod "Meg inkább csak ronda szavak", mint Merkel banya battamekk:DDD

Nincs itt gond;)

2018. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából tetszik :D Vagy legalábbis el tudom fogadni, ha egy lány kicsit lazább stílusú. Nyilván nem jó, ha átesik a ló túloldalára, de inkább ilyen legyen, mint valami törékeny kisasszony. Az olyanoktól a hideg kiráz.
2018. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!