Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csikizés, szerintetek ez nem...

Csikizés, szerintetek ez nem furcsa?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom nem hiszi el, hogy nem csikis a lábam. És most csikizni szeretné. Én furcsállom kicsit.

2018. márc. 4. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha ő hozta fel a témát és próbál hozzád közelebb férkőzni akkor az idétlen nevű és a mindenki-mindent-be-akar-skatulyázni-ezért-nevet-ad-neki jelenség nevében neki vagy "csikifétise" van (aberrált emberek akik erre izgulnak) vagy csak lábfétise (ugyanaz).
2018. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Kis csiki miki
2018. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem , hogy miért is aberrált, aki a csikizésre izgul?, Beszélj egy orvossal vagy pszichológussal, majd elmagyarázza ezt!
2022. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy te mégis hogy találtál rá egy 4 éves kérdésre, amire feltétlenül válaszolnod kell. Ja igen, mert te is aberrált vagy, és direkt a többi ilyen beteg kérdésekre keresel rá és élvezkedsz a találatain.
2022. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!