Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki egyfolytában...

Hogy lehet valaki egyfolytában elérhető facebookon?

Figyelt kérdés
A barátom egész nap elérhető, néha néha eltűnik max 10-15 percre,de aztán megint elérhető. Szerintetek egész nap chatel valakivel/valakikkel? De nekem meg sokszor nem ír,hol ott én vagyok a barátnője. Vagy csak nem tud mit mondani? Általában rám ír néha megkérdezi mi a helyzet,de picit aggaszt,hogy folyamatosan elérhető,és érdekel vajon kivel tud egész nap chatelni. Van itt más srác is aki sokat van fent,de nem mindig ír a barátnőjének? Vagy inkább azt várjátok,hogy ő írjon nektek? Vagy csak nem tudtok miről beszélni,és ezért feleslegesnek érzitek hogy ráírjatok?

2018. márc. 4. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy be van kapcsolva a telóján a net, és meg van nyitva az fb, csak nem nézi. De rólam is azt mondják amúgy, hogy mindig fent vagyok, pedig nem is :D Lehet, hogy a massenger egyszerűen annak jelez, még ha meg sincs nyitva, csak wifi van.


Én ha lenne barátnőm egyébként szerintem nagyon nehezen állnám meg, hogy ne írjak neki minden nap, egyfolytában ^^ Mellesleg élőben jobban szeretek beszélgetni.

2018. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a munkámnak is része a messengerezés/facebookos jelenlét, meg magánban is fennvagyok, napi durván 15-16 órát.

Hány napja/hete/hónapja/éve vagytok együtt?

Ha nincs bizonyítékod, nem kell féltékenykedni, mert az 100%, hogy tönkreteszi a kapcsolatot.

Szerintem csetelni szabad, abban nincs semmi, ha viszont szintet lép, nyilvános helyen kompromittáló dolgot tesz (jelzem, az, hogy találkozik egy cukrászdában egy ellentétes neművel,az még önmagában nem jelent szerintem semmit), fogdossa a másik combját, elcsattan egy csók, na ilyesmi nálam nem férne bele... akkor szevasz van

2018. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!