Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Facebookon sok ember miért...

A Facebookon sok ember miért reagál nevető fejjel halálhíreknél, haláleseteknél?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy bennem van a hiba, de nem tudom megérteni hogy mi olyan vicces több száz vagy ezer ember számára, ha valaki valamilyen nem mindennapi módon életét veszti.mióta használom a facebookot nem kicsit vagyok meglepődve azon hogy a magyar facebookozók ennyire pszichopaták.

2018. febr. 15. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Belinkelnél ilyet?
2018. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan nevető fejet még nem láttam ilyen posztoknál. Mondjuk eleve a like-olást sem értem, hogy azt minek kell.
2018. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

A nevetés egyébként egy vészjelzésből fejlődött ki, és ha jobban megnézed majd minden viccben valaki megszívja, illetve a Darwin díj sem véletlen létezik, viccesnek találni az ilyesmit teljesen normális, és valamilyen szinten inkább a te (idegen emberek felé tanúsított) együttérzésed az ami "rendellenes", ilyesminél jóval több kell ahhoz, hogy valaki pszichopatának számítson.


Ui.: Ne használj olyan kifejezéseket amiknek nem ismered a jelentésüket.

2018. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
VÉLETLENÜL! Nem kell egyből minden sz*rnak beállítani az embert. Elég ha félrenyom és a szomorú helyett máris a röhögő fejet nyomja rá.
2018. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Az is lehet hogy félrenyomták.

Velem és ismerőseimmel is számtalanszor előfordult már. Szerintem szánt szándékkal, normális ember ilyet nem csinál.

2018. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Lehet félrenyomták.
2018. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem a legmegfelelőbb szót használtam és a számokat is fölé becsültem kicsit. De azért nem az összes magyar Facebook felhasználóra értettem, csak ezt a pár embert nem értem
2018. febr. 15. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a haláleset vicces. Hanem pont az hogy a magadfajták mennyire képesek kiborúlni egy olyan semmiségen hogy ki milyen rajzolt figurát kattint az interneten, irónikusan egy olyan posszttal szemben ami groteszk kontrasztként virít a kis fej mellett. De ti jobban kiborúltok a kis emojin.

Ez a vicces.

2018. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem feltétlen arra nyomják, hanem pl. a cikkre. mondjuk szarul van megírva vagy ilyesmi
2018. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
talán aki sírással reagál, az tényleg sír? vagy csak közönyös arccal elolvassa és megy tovább tibi atyára
2018. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!