Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszautasitottam egy fiut,...

Visszautasitottam egy fiut, es azota egyfolytaban kibeszel es szid. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akartam osszejonni vele, es mikor megkert hogy legyek a baratnoje, akkor nagyon kedvesen megmondtam neki hogy figyelj nagyon aranyos vagy, de en meg nem vagyok keszen kapcsolatra. Azota egyfolytaban kibeszel, hazudozik rolam es nagyon zavar. Mit tegyek?
2018. febr. 5. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha nemáll le, jelentsd fel.
2018. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezert nem lehet feljelenteni
2018. febr. 5. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit jelentsen fel? Hogy egy kissrác kibeszéli a háta mögött? Ezt aztán komolyan fogják venni a hatóságok...
2018. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást. Ha látja, hogy téged nem érdekel, abba fogja hagyni. Azonban ha látja, hogy idegesít, és felhúzod magad a pletykáin, még annál jobban folytatni fogja.
2018. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Semmit.

Ezt nem csak a korodbeliek csinálják, hanem felnőtt pasik is.

Eleinte normálisnak tűnnek, de amint nem adod be a derekad ellened fordulnak. Csak kevés tudja helyén kezelni a visszautasítást, a többség elkezd krvázni. Ennyit tudnak. Ignoráld.


(ezt a feljelentés dolgot valami gyökér írhatta)

2018. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Szard le.
2018. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hazudozás lehet becsületsėrtės is...
2018. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tipikus bunkó férfi,mert nem dőlnek be neki akkor azonnal a nőt kell okolni,meg mindennnek lehordani.Gondolom nem túl magas az IQ-ja.Pl.falun ha egy fiatal nő kimegy külföldre dolgozni azt szokták terjeszteni róla,hogy elment oda éjjeli pillangónak.Gondolom azért mert az adott nő azelőtt visszautasította őket.Akik ezt terjesztik egyszerű melósok más gazdaságában,egy értelmesebb nő szóba se áll velük az teljesen érthető is,mert az ilyenek kocsmáznak,sport fogadnak...meg semmi igényes és értelmes témáról nem lehet beszélni velük.Minek az ilyennek nő?Ágyasnak meg kapcsrongynak?!Mellesleg másokat jól ki is bészélnek,és még azt mondják a nők a pletykásak.A férfiak sokkal pletykásabbak.Volt "szerencsém" egy ideig férfiak közt dolgozni,annyi pletykát meg összevisszaságot még sose hallottam mint ott.
2018. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit, majd abbahagyja. Vannak ilyen patkányok... Ha megunod lebegtesd be neki, hogy pofán lesz bszva ha nem fejezi be.

Nekem egy haverom volt, akit egy idő után nem lehetett elviselni, igazi rinyálós kibeszélős energiavámpír típusú volt. Amikor becsületesen elmondtam neki, hogy nekem ez a "barátság" tovább enm fog menni, akkor összegyűjtött minden személyes dolgot, amit megosztottam vele chaten és megpróbált zsarolni vele, hogy kiteregeti. Mai napig nem értem, hogy talán úgy gondolta, ettől rögtön BFF-ek leszünk? :D

Nagyon hamar sikerült leállítani, elég volt megemlítenem egy kevésbé töketlen ismerősömnek :))

2018. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!