Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha egy nő meg egy...

Szerintetek ha egy nő meg egy férfi 1 hónap ismertség után összeköltöznek, ott mennyire lehet komoly és igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte, hogy sokáig egyedül volt, rossz volt neki stb aztán megismerkedett egy férfival és egy hónap múlva össze is költöztek. Szerintetek?
2018. márc. 5. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Fellángolás. Én biztos nem tennék ilyet, szükségem van a saját környezetemre ahova visszavonulhatok.

36n

2018. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont egy hónap után költöztünk össze. Idén lesz 14 éve, hogy együtt vagyunk, és a 10. házassági évfordulónk. Szerintem embere válogatja, hogy milyen lesz egy ilyen kapcsolat. Nővérem 3 hónap után lett terhes, s a mai napig együtt vannak, már 16 éve, össze is házasodtak és született még egy gyerekük. De sok olyat láttam, hogy hirtelen összeköltözött a pár, és olyan hirtelen szét is mentek, a következő hónapban már külön utakon jártak.
2018. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi esetünkben például házasság, most lesz az ötödik évfordulónk.
2018. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Emebere válogatja, bizony :) Van, aki tényleg szerelmes, van, aki meg csak kapcsolatfüggő.

Nekem volt egy olyan csaj ismerősöm, amelyik amikor sanszos volt már a szakítás, felugrott Tinderre és mindig keresett magának gyorsan egy másik palimadarat. Még ki se hűlt az ágy az előző után, már költöztette be a következőt :D

Szerintem némelyiknél az egy hónap nem telt el. Mondjuk amelyik embernek ennyi esze van, az meg is érdemli mert egy elviselhetetlen hisztérika napi szintű veszekedésekkel. Nem véletlen az a magas fluktuáció :D

2018. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Emberre válogatja, de azért én még várnék, nem költöznék oda valakihez 1 hónap ismerettség után.

Emlékszem, 13 éves voltam, amikor apámhoz odaköltözött az új barátnője körülbelül 1 hónap után. Nagyon korainak tartottam, meg is lepődtem és most is korainak tartom. Mondjuk itt közrejátszott az is, hogy a nő a testvérével élt együtt, mert amúgy másik városban lakott volna, tehát nem volt saját lakása.

2018. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi majdnem pontosan egy hónap után költöztünk össze.


Másfél évvel ezelőtt, szeretjük egymást, lassan lánykérés, és közösen tervezünk.

2018. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, mert nem tudni, hogy a két fél mennyire érez komolyan a másik iránt. Egyébként meg szerintem nem attól függ egy kapcsolat komolysága, hogy mennyi idő után költöznek össze (persze, azért teljen el némi idő, amíg megismerkednek, valakinek elég egy hónap is, ezek szerint), hanem attól, hogy utána mennyi ideig maradnak együtt.
2018. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez ezen mulna dragaim akkor csak huzni kene a dolgot minden osszekoltozes elott es biztos lenne a siker... :DDWahaha
2018. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyon komoly rózsín köd az biztosan van. Amikor majd megszokják egymást és "józanok" majd akkor kiderül, hogy van-e ott szerelem ténylegesen.
2018. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!