Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy hírességbe szerelmesedett bele az ember?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez elcsépelten, kisiskolásan hangzik, meg a legtöbb ember szerint ez gáz és hogy kinövi az ember legkésőbb olyan 20 éves korára, de velem sose fordult még ez elő korábban, most pedig (sajnos vagy sem de) igen. Tudom hogy az emberek 99%-a nem túl megértő ilyen helyzetben, de abba gondoljatok bele hogy attól mert ismert, gazdag és máshol lakik attól még ő is ugyanolyan emberi lény mint én, ti, vagy egy idegen az utcán, szóval nem értem miért ne lehetne belezúgni. De nem is ez a lényeg, hanem hogy ha már megtörtént, (és megtörtént) akkor mit lehet tenni hogy vagy elmúljon vagy pedig mozdítsunk valamit előre a dolgon. Mert ez a szimpla rajongásnál több, vele kelek fekszem kb, imádom az arcát, a hangát, az alakját, a mosolyát, minden második nap vele álmodok stb. Akinek esetleg van/volt ilyen, mit tett ilyenkor? Van egyáltalán itt jó megoldás? Előre is köszönöm a SEGÍTŐKÉSZ és KOMOLY válaszokat. :)

2017. jan. 15. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Oszt ki ez a szerencsés "híresség" zámbó árpi?
2017. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Lehet tudni, hogy kibe vagy beleesve?
2017. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja igen a lényeget lehagytam. :D Emma Roberts.
2017. jan. 15. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szerelem.
2017. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttad azt a filmjét, amiben a másnaposokból a szakállas fazon is benne van? Szerintem jó film
2017. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első körben például felfogod, hogy az sem valószínű, szinte kizárt, hogy találkozol vele.
2017. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Emma Roberts-et én is imádom <3 :D (Scream Queens-ből és az American horror story-ból)


Hány éves vagy egyébként? Voltál már szerelmes másba?

2017. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszer velem is volt hasonló még 2005-ben amikor kijött a NFS Most Wanted, na akkor totál rá voltam kattanva a Mia-t alakító csajra.

Asszem végig kéne tolni megint most, hogy így eszembe juttattad, jó lesz egy kis nosztalgia.

2017. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a film a Nyomás alatt (It's kind of a funny story). Tényleg jó film. Eric Roberts lánya, beszéld meg az apjával. Nehogy kiüssön. :D
2017. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En LA-ben dolgozom es elek mar 8 eve, volt lehetosegem tobbek kozott vele is talalkozni,aranyos csaj,de egyebkent tudod milyen alacsony ? kb. 160 cm lehet, viszont legalabbis szamomra nem volt valami erdekes. Hatha ez nyujt valami segitseget,hogy ugymond ne csak hiressegkent kezeld es kiszeretni is konnyebb legyen belole
2017. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!