Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találtatok már valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtatok már valamilyen ismert embert, celebet társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok, akik celebek fotóival vannak fent és nem vállalják fel magukat. Láttam már én is Shakirát meg Cindy Crawfordot - szánalmas...


Lehet olvasni, hallani, hogy énekesek, színészek, műsorvezetők, szépségkirálynők, sportolók, stb. is előszeretettel használják pl. a Tindert, a Randivonalat, a Love.hu-t, stb., mert ezt is egy lehetőségnek tartják a pártalálásra. Állítólag korábban Puskás Peti is Tinderezett, Aleska Diamond is nemrég onnan talált valakit, Cserháti Tamara korábbi szépségkirálynő szintén kipróbálta a netes társkeresést...


Volt már olyan veletek, hogy a profilokat böngészve hirtelen belebotlottatok egy hírességbe - és valóban úgy tűnt, hogy ő az?


(Én fent vagyok Randivonalon(34/F), és Magony Szilvia korábbi szépségkirálynő profilját találtam meg - elvált, 35 éves, hosszú bemutatkozás, sok kép, szóval nagyon hitelesnek tűnik és szerintem tényleg ő az. Bár ő nem az az állandóan a reflektorfényben lévő típus, de néha szerepel tévében, újságokban. Aki nem ismeri, guglizza ki.)


Találkoztatok már celeb-profillal ilyen oldalakon? Milyen érzés, hogy akár te is kapcsolatba léphetnél velük?



2017. ápr. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Baukó Éva jött velem szembe Tinderen. Nem volt esély a kapcsolatba lépésre, mert nem pazaroltam rá a like-omat. :D


Hat éve, nem sokkal a Való Világ után láttam személyesen is egy rendezvényen. Egyszer kipróbálnám vele, de a Tinderen lányok százai vannak fent, akikkel szintén, szóval úgy gondoltam, nem érdemes.

2017. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előre bocsátom, hogy teljesen átlagos életet élek, nem vagyok híres ember, hanem alapvetően magányos, ellenben több híres emberrel (sportoló, zenész) is beszélgettem már személyesen, közülük akadt, aki tőlem kért csajozási tanácsot.


A híres ember is ember, nekik is vannak különféle problémáik, bizonyos hányaduk épp úgy nehezen talál társat magának, mint sok, átlagos életet élő ember. Köztük is léteznek kisebbségi komplexusosok, példának okáért.


És hogy milyen érzés? Sose voltam pusztán attól elájulva, hogy valaki híres.


Én legfeljebb attól ájulok el, ha valakinek tartalmas lelke van, és kifejezi önmagát egyéni, művészi módon (persze válogatós vagyok). Köztük vannak amatőrök, akiket szinte senki se ismer, és vannak híres emberek is.


Tehát számomra nem igazán szempont, hogy híres-e valaki, arra nézve, hogy elájulok-e tőle, vagy se. Akkor micsoda milyen érzés számomra...? Nem tudom hova tenni a kérdés ezen vonatkozását.

2017. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 2 éve Tinderen lett "párom" az Éjjel-nappal Budapestből a Kristófot alakító srác, Törőcsik Dániel.

És azt hiszem Puskás Petit is látni véltem böngészés közben.

2017. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!