Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látszik valakin, ha depresszió...

Látszik valakin, ha depressziós? Az ilyen ember taszító? Vagy ijesztő?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 15:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%

Van akin látszik és van akin nem.


Általában aki azt szeretné tudatalatt hogy észrevegyék neki mennyire rossz az élete, azon látszik.


Viszont aki tényleg titkolni szeretné azon nem látszanak a jelei ennek, esetleg minimálisan.

2018. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látni, ha valakinek nincs életkedve/életereje, de ez lehet akár egyetlen pillanat is vagy rosszabb időszak is, ami kihozta belőle ezt az érzést. Ahhoz azért hosszabb időnek kell eltelnie, hogy valakire azt mondhasd, depressziós. Szerintem nem taszító vagy ijesztő, inkább elszomorító.
2018. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én depressziós vagyok viszont igyekszem titkolni. Nem szeretem a problémáim a magánéletembe belekeverni. Viszont Nem mindig sikerül és ilyenkor kapom a "hát neked meg mi bajod" és hasonló című kérdéseket. Amúgy nem kürtölöm világgá kössz megvagyok így is
2018. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Punisher 62 válasza:
100%

Nem taszító,és nem ijesztő. A depressziós ember,szomorú,

levert,életunt,és nem érdekli semmi. Mindenképpen orvosi segítség szükséges!!

2018. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen látszik, de nem ijesztő, inkább lehangoló tud lenni néha. De segítségre van szüksége.
2018. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképpen nem ijesztő.


Én is depressziós vagyok évek óta, a gyógyszerek sem segítenek, pedig már sokszor nekifutottam, voltam pszichiátrián is emiatt, viszont a környezeted észreveszi, hogy soha egy mosoly nincs az arcodon. A közvetlen családtagjaidat lehúzza lelkileg, ha szeretnek és aggódnak. Ha nem, akkor ők is belefáradnak egy idő után. Hiába nem akarod kimutatni, elpalástolni, ezt nem nagyon lehet.

2018. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem lehet kijelenteni, hogy igen vagy nem. Van aki pl csak társaság hiányában esik bele a saját poklába és van aki fordítva.
2018. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is depressziós vagyok, és kivétel nélkül mindenki magamra hagyott, pedig nem panaszkodok állandóan. Ráadásul aki “segíteni akart” nekem, ugyanúgy “elhagyott”, ennélfogva úgy vélem, a kívülálló személyek számára taszítóak (vagyunk mi) a depressziós egyének.
2018. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Továbbá a kulcsszavad választ is ad a kérdésre, eddig mindig megkaptam, hogy árasztom a negatív kisugárzást.

Mindazonáltal képtelen vagyok a műmosolyra, ha legbelül egyszerűen úgy érzem lelkileg haldoklok.

2018. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem éreztem úgy, hogy depressziós lennék, de szerintem alapjáraton nem vagyok valami életvidám és bizalomgerjesztő. Ez legfőképpen azért lehet, mert magányos vagyok és kiülnek az arcomra az érzéseim. Valószínűleg látják is rajtam. Szeretnék változni és pozitívabb lenni, többet mosolyogni stb. Egyszer egy számomra nagyon sokat jelentő internetes levelezőtársam vágta el a velem folytatott beszélgetést a depresszív gondolataim miatt és több, mint fél év után is belesajdul a szívem, ha csak rágondolok...
2018. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!