Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éve van az emberiségnek...

Hány éve van az emberiségnek a Földön, ilyen mértékű környezetszennyezés mellett?

Figyelt kérdés

#szeméthegyek
2018. márc. 6. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
csökkenni fog a szennyezés.. ha így menne tovább akkor 50 év
2018. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy csökkeni fog? Nem látok kormányzati szándékot sehol a Földön, áttörő változtatások meghozatalára. Mire alapozod az elképzelésed? Kifejtenéd bővebben?
2018. márc. 6. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:

itthon csak (mellé)beszéd van róla.. de az a fontos, hogy pl Kína tesz is lépéseket


ha érdekel a téma ajánlom a ted.com idevágó témaköreit :

-air pollution

-clean energy

-water purification

-end of oil age

-environment


plusz az electroad.me, zeri.org és a plant-e.nl oldalakat


én úgy sejtem, hogy megoldjuk a bajokat

2018. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pep e válasza:
15%
Ez egy jó kérdés. Sajnos én nem tudom a választ, de meglátásom szerint az autók/repülők/hajók/vonatok megjelenésével és gáz más mérgező anyagok füstölésével/ megjelenésével kezdődött a világunk amortizálása, a jelenben pedig a hihetetlen jóléttel és a ránk erőltetett vásárlási akarattal tetéződik, annyi szemetet termelünk, hogy kontinenst elboríthatnák véle, akár elektronikai akár étel hulladékkal. Erdők/ élőlények folyamatos pusztítása, nem kedvező..Pár száz évre tippelnék, de kíváncsian várom én is mások válaszát.
2018. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár még biztosan akad, ha egy aszteroidát is kibírt, vagy épp többet, akkor az embert is kiheveri.
2018. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó pár millió.
2018. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a környezetszennyezés fika ahhoz h az emberiség kipusztuljon, atomháború vagy aszteroida becsapódás már elég necces lennne
2018. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A környezetszennyezés folyamatosan csökken.

Egyre jobban kezdenek átállni az elektromos autókra, a megújuló energiákra, mert a kőolaj meg a földgáz sem tart örökké, valamivel pótolni kell ezeket.

A globális felmelegedését csak kis mértékben felelős az ember, ez egy természetes folyamat. Millió évekkel ezelőtt is felmelegedések és jégkorszakok váltották egymást.

2018. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!