Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom szerintem hatalommán...

A barátom szerintem hatalommániás lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon furcsa természet.


Az életre nem úgy tekint mint egy "átlag ember"szerinte minden egyes perc egy harc az életben amit ő győztesként akar megélni :D


Egyébként elég jól csinálja velem néha megosztja a stratégiáját de nem mond el mindent soha.


Hatalmas önbizalma van tényleg valahova belép, és ő lesz a központ kb 2 perc után valamiért nagyon szeretik az emberek.


Pedig egy igazi se**gfej én ismerem a legjobban, rafinált, nagyképú "ki ha nem ő" komolyan még az arcára is ezvan ráirva szinte.


A külseje is az a parancsnok féle, legtöbbször őt választják egy társaságban "vezérként".


Munkhahelyén is képes lázadásokat megtervezni, véghez vinni a többiekkel, szavazásokat indit :D, szivesen követik őt bármekkora f**ágot is csinál.


Egyébként nem buta tényleg nagyon okos, nagyon ért az emberekhez és ezt szeretem benne.



Viszont ennek a sok jónak van egy elég nagy hátránya is.


Senkit nem tud tisztelni igazán csak saját magát Mr.Tökéleteség "vagy velem, vagy ellenem".


Nagyon sokszor elnyom az ágyban is általában az van amit ő akar és ami az ő igényeinek teljesen megfelel, rám igazából nem figyel (érzelmileg).


Nagyon nehéz bánni vele, hiába mondom el az én állásontomat egy dologról nem fogadja el mert azonnal mond egy sokkal jobbat (SZERINTE sokkal jobbat) ami gyakorlatban tény hogy sikererre vezetőbb viszont nem ad teret a gondolataimnak, és nem tudok ezáltal évrényesülni mellette.


itt egy példa egy sima beszélgetésből.


én.: Szia ma voltam vettem egy számitógépet szerinted ez már elég jó?

Ő.: Hát te tudod neked mi a jó, én biztos erősebbet vettem volna.

én.: Jólvan köszi, azért mondhatnál rá valamit.

Ő.: szép,jó.

én.:*hiszti

ő.:jólvan babám.

én.:*"hiszti"

ő.: jólvan szivem

én.: Most direkt leszarsz.

ő.: Na jó elég ne szivd a vérem f**om kivan este gyere puszi.


Mindig az övé az utolsó szó, nagyon idegesitő hogyan tudnék mellette érvényesülni milyen technikával?


19l 25f



2018. márc. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetéses példádból kiindulva, ne haragudj, de buta vagy mint a föld és még hisztérika is.

Kikéred valamiről a véleményét, burkoltan, anélkül hogy megsértene el is mondja, neked meg a reakciód rá a hiszti? Csak mert nem fogtad fel a mondandóját? :D

Ráadásul ezek szerint tökéletesen nem akarja rád erőltetni az ő nézőpontját. Csak annyira hülye vagy, hogy nem érted, amit mond... Úgy nem nehéz mindenből okosabbat, jobbat mondani...

2018. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoval az a bajod hogy a pasid okosabb? 😂 ne hisztizz es beszeld meg veled
2018. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudsz tenni vele, ő ilyen, el kell fogadni. A beszélgetésből, amit példaképp írtál azt vettem le, hogy nem megfelelőlen fogadod el a véleményt. Vettél egy gépet, megkérdezed, hogy jó e, ő szerinte az gyenge és ő erősebbet vett volna. Erre 2 lehetőség van, ami ésszerű reakció 1, "nekem teljesen megfelelő, nem kell ennél erősebb" 2, "igazad van, lehet visszaviszem és veszek egy erősebbet". Ennyi, nem kell hisztizni. Lehet le fogsz/fogtok pontozni, de ezt nem bántásból írtam, csak a véleményemet írtam le!:D
2018. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szegeny csavo
2018. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!