Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem kinos az ilyen...

Csak szerintem kinos az ilyen viselkedes?

Figyelt kérdés

Tegnap ramirt egy fiu, egeszen jol el is beszelgettunk, de en kozben meg egy csomo baratommal beszeltem, ezert beletelt 2-3 percbe, hogy valaszoljak. O kozben rogton kuldott vagy tiz uzenetet, meg hogy hova tuntem, ne hagyjam ott, en meg felvazoltam a helyzetet, hogy sehova, csak masokkal is beszelgetek, legyen kicsit turelmesebb. Ekkor elkezdett duhongeni, hogy kicsit vegyek mar vissza, ne legyek ennyire bekepzelt, utana meg lekur.vazott es szamon kerte, hogy minek kezdek el beszelgetni masokkal (amugy veluk mar orak ota beszelgettem akkor, amikor o eloszor irt), ennyire ketsegbeesetten ehezek a figyelemre?

Ezek az emberek, amugy mit gondolnak?:D


2018. márc. 4. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyet egyböl letiltanám, mert nem normális!
2018. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez már nem is kínos, inkább beteg. Szerintem még időben szakíts meg vele minden kapcsolatot, ez az ember elmeroggyant.
2018. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Illett volna szólnod neki az elején, hogy ne haragudj, de éppen beszélgetek valakivel, majd vissza írok!
2018. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Kínos. Én egy fontos beszélgetés esetén is akkor tenném szóvá, ha minimum 1 napig (vagy több) nem válaszol az illető. Ha valaki minden áldott percben ezen kattog (ráadásul minden jelentéktelen üzenetnél), az elég beteges.
2018. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
#3 Gőzöm sincs, hogy hol hallottál ilyen illemről, ahol pár percért is magyarázkodni kell üzenetben. Ezt még a legkultúráltabb rétegekben sem tapasztalom.
2018. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

Ha egy társkereső oldalról ismerkedsz vele, ne csodálkozz. Ezt kihagytad a sztoriból.

Gondolom ezek alapján lett kiakadva, ami érthető is.

Ritka nagy bunkó dolog egyszerre 20 pasast hülyíteni, bár sok nő nem nagyon fogja fel, mi ebben a bántó....

(bezzeg ha velük szórakozik valaki, tudnak ám hisztizni 1000-rel...)

2018. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tarskereson beszeltunk, a sajat facebookomon jelolt be. Es nem ferfiakat hulyitettem, az osztalytarsaimmal beszelgettem, mint irtam is:)
2018. márc. 4. 11:13
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen emberek tényleg léteznek? Én azt hittem, csak kitaláció. :D

Nyilván beteg elme az ilyen. Ismeretleneknek miért kéne elszámolnod az időddel?

2018. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megadnám neki egy jó terapeuta számát, majd tiltanám.

Itt nem a válaszadás gyorsaságáról van szó. Nem normális, hogy valaki egy óra facebook-chat után úgy érzi, hogy BÁRMI beleszólása is lehet abba, mit, kivel, és mennyi ideig csinál a másik.

Viszonyításképp a puffogó lúzereknek: a páromnak sosincs problémája azzal, hogy nem veszem fel, és később hívom vissza, vagy nem válaszolok az üzenetére 1.075 másodperc alatt. Ugyanígy, ha ő nem veszi fel, akkor ha fontos, megírom sms-ben, de nem az az első gondolatom, hogy biztos valami nőcskénél van, hanem hogy tárgyaláson van, nincs térerő, nem hallotta meg, stb...

2018. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
...pedig picit azért komolyabb kapcsolatról beszélünk, mint egy két órás internetes barátság. Ez lemaradt.
2018. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!