Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam?

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Imádom a videójátékokat, barátságos vagyok, szeretek olvasni. Imádom a The Walking Deadet, Trónok harcát, X-Aktákat. Szeretem a retró zenéket és filmeket.

2018. márc. 6. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
semmit. jó neked :D
2018. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Anyum 46 éves. Imádja a walking dead, és a trónok harcát ő is. Imád olvasni, kedvenc írói pl: Stephem King, Vavyan Fable, Wilburt Smith stb

Szinte csak retró zenéket hallgat. Csak azért vett egy jukeboxot (régi típust ami pénzzel is működik), hogy a régi zenéit feltehesse..

Szóval nem vagy egyedi, mert anyum is ilyen.. :)

2018. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi alapján? Semmit. Két teljes sort sem voltál képes írni magadról, mit vársz?
2018. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Legyél kedves, de erőltetetten, ne megjátszottan, hanem szívből

Legyél őszinte, de ha valami olyanról kérdeznek, ami nem tetszik, finomítsd a véleményed, ne azt mondd, hogy gagyisz@r, hanem hogy neked nem tetszik annyira, vagy szerinted nem olyan jó, tehát igyekezz ne megbántani másokat, de ha a véleményed kérdezik, annyira maradj őszinte , amennyire lehet. Ha pozitív a véleményed, érezzék, hogy pozitív, ha meg dislike, akkor azt is érezzék.

Remélem, hogy szereted az állatokat, a természetet

Remélem, elegendő tápanyagot viszel be a szervezetedbe, de mértékkel, mert nem viszed túlzásba.

Remélem, nem vagy stresszelős, de ha igen, sportolj pl

Remélem, nem számomra ízléstelen az öltözködési -és haj stílusod.

A retró zenékért én is odavagyok.

2018. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmit, nem adtál meg elég infót magadról, hogy bármilyen érzelmet kelts bennem.
2018. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én beléd szerettem :*
2018. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne adj meg magadról ennyi dolgot az interneten.Most már tudjuk hogy ki vagy és hol laksz.
2018. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Leszünk barátok ???
2018. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha nem trollkodsz, akkor igen.
2018. márc. 28. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!