Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam a kézíráso...

Mit gondoltok rólam a kézírásom alapján?

Figyelt kérdés

Ne vegyétek halálosan komolyan:) nem íráselemzés, vagy hasonló, csak kíváncsi vagyok, hogy első ránézésre mit gondoltok és mennyire igaz rám:D


[link]



2017. márc. 9. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Beképzelt és nagyzó...
2017. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2017. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

A kerek betűk (a, o) írásakor nem teljesen záródik a kör, ebből adódik, hogy nyitott vagy a befogadásra -akár tudás, akár más tekintetben. Emellett az énkép betűi is, ez a betű sérüléséből látszik -megmutatja, írója küzd-e valamilyen önbizalom problémával. A hurkok (g,y...), illetve azok elmaradása az élmény utáni igényt mutatja. A hossza maga az igény, a hurok pedig a megvalósulást jelzi. A páros betűk (sz, gy...) a társas kapcsolatokban jelzett viszonyt tükrözik -ki a magasabb rangú (szellemileg, vagy a férfi-nő viszonyról való képet is megmutatják). A "t" áthúzásából kiderül, mennyire vagy ambiciózus, energikus, illetve a vezetés utáni igények is kiolvashatók. Egy két extra hurok utal kreativitásra, a betűk formájából pedig olvasottság derül ki.


Tudom, nem íráselemzést kértél -és konkrét elemzést nem is írtam, de őszintén szólva nem lehet mást mondani egy kézírásról, csak, amit elárul :). Bár lehet jobban örültél volna egy egyszavas "szép"/"csúnya"/"átlagos" stb válasznak.

2017. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A hosszú válaszoknak is örülök, sőt. de megtippelhetitek a nemem, vagy azt, hogy milyen kezes vagyok, és megmondom mennyire tippeltetek jól:)
2017. márc. 9. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő, balkezes -a dőlésszög alapján-, a 20-as évei alatt.
2017. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég ronda írás egy nőtől.
2017. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is balkezes vagy. Elég gyorsan írsz, vagyis gyors a gondolkodásod is. Inkább reál beállítottságúnak tűnsz az írásod alapján. Érzelmeid időnként hullámzóak, nem vagy túlságosan kiegyensúlyozott típus, vagy pedig még a kamaszkorban jársz (16 év körül.Ha sima lapra írtál volna, tudtam volna még egy-két gondolatot írni.

Hány százalékban találtam el?

2017. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nő, tizenhat-tizennyolc körül. Nyitott, mosolygós, sok, de laza kapcsolattal, felszínes barátsággal. Kicsit magányos.
2017. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jobbkezes vagy, én balkezes vagyok és kb kitörne a kezem, ha balra kéne döntenem, ráadásul ilyen szögben a betűimet.

Amúgy ugyanolyanok a betűid, mint egy barátnőmnek.

Belőle kiindulva sokat törődhetsz másokkal, olyan anyáskodó tipus vagy, de néha túl sokat fontoskodhatsz.

2017. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, középiskolás korú és jobb kezes. Kicsit kapkodó és szétszórt, inkább reál, mint humán beállítottságú. Eltaláltam valamit?
2017. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!