Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ezek alapján mit...

Lányok, ezek alapján mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Elég magasra nőttem, 204 cm vagyok és 93 kg, szóval viszonylag vékony a testalkatom. Gyúrni nem szoktam, viszont rengeteget sportolok, főleg focizni és futni szoktam, de időnként teniszezni és úszni is eljárok. Az arcom szerintem átlagos, rövid szőkés barna hajam van.

20 éves vagyok, most vagyok másodéves az egyik budapesti egyetemen, ezzel a végzettséggel jól fizető munkám lehet majd és szerencsére szeretem is a szakomat. Szabadidőmben a sportolás mellett általában olvasok, filmet nézek, kirándulok. A barátaim szerint kedves, intelligens és humoros vagyok, viszont eléggé visszahúzódó vagyok, nehezen ismerek meg új embereket, akikkel viszont jóban vagyok, azokkal nagyon jól el tudok beszélgetni.

Tudom, néhány mondat alapján nem lehet megítélni egy embert, de a leírtak alapján mennyire tartotok szimpatikusnak?



2017. jún. 12. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Rendes embernek tűnsz.Több ilyen ember kellene.A leírtak alapján szerintem sok lány rajtam kívül szimpatikusnak tart téged.Hisz ki nem szeretne egy ilyen barátot? :)
2017. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Tehát minden rendbe csak tutyi vagy...arcod átlagos? Ez elég tág határokkal bír...

Pláne egy ilyen kérdéssel is... mit varsz hogy valamelyik csaj rád ir, ha mar Te nem.mersz ?

2017. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy:)
2017. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nincs veled gond, csak legyél egy kicsit bátrabb :)
2017. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, nekem legalábbis, abszolút szimpatikus vagy.
2017. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát haver, mintha engem írtál volna le (a testi paraméterek és az egyetem nem egyezik), jó tudni, hogy az itteni válaszoló alapján szimpatikus vagyok (Vagyunk) a lányoknak, de a való életben fikarcnyi jelét sem látom.. :D
2017. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Leírsz 3-4 mondatot, még is milyen szimpatia alakulhat ki? Azoknak is akik itt leírják, hogy szimpatikus vagy nekik, azoknak sem Te vagy szimpatikus, hanem a parameterek alapján akit elképzelnek maguknak....

Átlagos arc, ne nevetess már... ebbe az gondolok bele akit akarok, akár Brad Pitt arcat is...

Ha olyan hú de jókepű lennél, nem itt irnád le, hanem ezer csajod lenne, minden ujjadra.

2017. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyennek kéne lenni az átlag embernek. Mármint nem 204cm-nek :D
2017. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nekem szimpatikus vagy, de szerintem másoknak is, talán kicsit legyél bátrabb😊
2017. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szimpi😘
2017. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!