Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok fiatal lány már huszonéves...

Sok fiatal lány már huszonévesnek néz ki?

Figyelt kérdés
Most leszek 20 éves, de 2-3 évet letagadhatnék, mindig elkérik a személyim, a barátaim meglepődtek a megismerkedésünkor, hogy jé, én is egy idős vagyok velük, mert fiatalabbnak néztek, nem beszélve a férfiakról. Nem vagyok igénytelen vagy bűnronda, de nincs semmi “különleges” az öltözködésemben, nem érdekel a mai trend és a magassarkú-cicababa téma sem, sokszor nem is sminkelek. Nekem ezzel semmi gondom, nekem jó így, ahogy vagyok, de mostanában jobban elkezdtem figyelni magamra (inkább az egészségemre), és közben feltűnt a külsőm is, illetve hogy a 15-16 éves lányok mennyivel idősebbnek néznek ki nálam. Leesett az állam, amikor társasággal elmentünk egy koncertre, köztük volt egy 15 éves lány is, és egy +20-as férfi bepróbálkozott nála, engem meg tipikus kislánynak titulált... Ennyire számít a mai világban a smink, az öltözködés? Miért néznek ki évekkel idősebbnek a fiatalok? Direkt csinálják vagy csak társadalmi kényszer? Az újabb generáció egyre gátlástalanabb és egyre lejjebb szorulnak az értékek, egyszerűen nem értem, miért hiszik ezt menőnek, miért a primitívség és felszínesség dominál, na meg a külső és hogy ki mennyire “kurv*s”...

2018. márc. 7. 07:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen.A mai világban ezek számítanak meg a lóvé.
2018. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Van ez igy. Van aki oregebbnek van aki idosebbnek tunik. 30-askent is szeretem figyelni vajon a korosztalyomnak tuno egyen vajon 30 alatti vagy mar 40 kozeli? :D
2018. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Ennek csak örülj. Majd 50 évesen is ha csak 38-nak fognak látni. Forditva sokkal rosszabb lenne.
2018. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

"Az újabb generáció egyre gátlástalanabb és egyre lejjebb szorulnak az értékek, egyszerűen nem értem, miért hiszik ezt menőnek, miért a primitívség és felszínesség dominál, na meg a külső és hogy ki mennyire “kurv*s”..."


Ezt most ugy mondom mint 29 eves férfi: nem gondolod, hogy ez durva megfogalmazás?

Milyen ujabb generáció? Ts is ugyanabban a generacióban vagy, bármennyire is hihetetlen....

Anno mikor én abban a korban voltam akkor is meg volt az, aki adott nagara, es aki nem. És ott is az olyanok k...vázták a masikat, akinek nem volt adottság, nem volt népszerű, es irigykedett....

De mindig meg akartam kerdezni egy ilyentől, hogy miert bánt/zavar téged, hogy a masik sminkeli magát, esetleg kicsit k..vas? Kevesebbnek érzed magad? Vagy nem tudsz ebben klikkben lenni es igy álsz bosszút?

2018. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Miért kell az ilyen lányokat lek***ázni? Tudod egyáltalán, hogy mit jelent a szó? 20 éves létedre nem sok eszed van... 2-3 év az semmi, majd ha 30 évesen néznek kb. 18-nak, akkor gondolkozz ilyeneken.
2018. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy k..va hanem hogy k..vás. Értelmezni tudsz?

Újabb generáció alatt pedig a 14-15 éveseket értem, de köszönöm a kötözködést :))

2018. márc. 7. 08:41
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Felnőttes = k***vás. Aha, sokkal jobb így. Mit foglalkozol velük, miért vagy féltékeny? Kit érdekel, hogy néznek ki? A pár korához képest fejlettebb kislányokat kiszúrod, bezzeg a 100 másik átlagos kislány mellett tuti úgy elmész, mint a szél. Nem vagy orvos, hogy 1-2 eset már statisztika legyen... (orvosok nem besérülni, szarkazmus)

Mondom ezt egy teljesen átlagos nőként, akit szintén átlag 6 évvel fiatalabbnak néznek, pedig közelebb járok a 30-hoz, mint a 20-hoz.

2018. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem kötözködes... kár is ezzel foglalkozni. Miért zavar téged, hogy 14-15 évesek ilyenek? Nem tök mindegy Neked?


Esetleg ez a probléma?

"15 éves lány is, és egy +20-as férfi bepróbálkozott nála, engem meg tipikus kislánynak titulált..."


Vagy tényleg áruld már el mi a bajod ezzel az egesszel?

2018. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Úristen... nem irigykedés, mert én is nézhetnék ki így, de én nem rakom ki a fél mellemet a világnak, nem rázom a seggemet és nincs rajtam 3 vakolat kedves 4-es válaszoló. :) Nincs szó semmi bosszúról, semmi klikkről, megvan a közegem, de kiszúrja a szemem a sok 15 éves és még engem kislányoznak le, csak ez bosszant, de biiztos bennem van a hiba :) Képzeld teljesen más generáció, akik a 2000-es években születtek.
2018. márc. 7. 08:49
 10/25 A kérdező kommentje:
Szövegértelmezés nulla? Leírtam, hogy egy +20as férfi beszólt, hogy egy tipikus kislány vagyok. A további részleteket nem is említem... Ez a bajom. Engem addig nem érdekelt, míg nem csesztettek. Öltözködjön mindenki úgy, ahogy akar miattam, de akkor engem is hagyjanak békén, csak mert nem követem a trendet és nincs kimázolva az arcom. Mintha az lenne normális, ahogy a 15 évesek kinéznek...
2018. márc. 7. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!