Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy fiatal lány az egyetemen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem fért ki a kérdésbe. Szóval:

Ha egy fiatal lány az egyetemen nem alakít ki komolyabb kapcsolatot a csoporttársaival, nem igazán tart össze, vagy barátkozik velük, viszont egyes férfi tanáraival bizalmasabb kapcsolatot alakít ki?

Pl bent marad beszélgetni óra után kettesben, vizsga után, esetleg velük tart teázni, kávézni a szabadidejében....


2017. okt. 7. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Leszarnam? A sajat dolgommal torodok.
2017. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ha nem alakít ki velük komoly kapcsolatot, akkor az azt jelenti, hogy nem foglalkozik velük különösebben = elvan, ami azt fogja eredményezni, hogy a csoporttársak sem törődnek majd vele


ha te leszarod őket = ők is leszarnak

2017. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám. Van, aki introvertáltabb típus, és egy megfontoltabb, idősebb emberrel jobban el tud beszélgetni, mint a "hol rúgjunk be este" csoporttársakkal. Azt meg, hogy ne tűnjön úgy, hogy van köztük valami, a tanár dolga elkerülni, mert ő kerülhet bajba.
2017. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Feltehetően van pszichopata beütés és így akarja a céljait elérni.
2017. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább ilyen vagyok. Volt két választásom, vagy a csoporttársaimmal tartok és rúgjunk be amennyire csak tudunk, vagy elbeszélgetek értelmes dolgokról idősebb emberekkel. Lesz.rom, hogy ki mit gondol erről. Férjem velem egyidős, de ő sem tud a korosztályával azonosulni, csak nagyon ritkán.
2017. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék róla semmit.


Az egyetem az egyetem, mindenki magáért felel és a maga életét alakítja.

2017. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnalnam hogy ennyire nyomi, de kulonosebben nem erdekelne.
2017. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért emelted ki, hogy férfi tanáraival?:))


Fura a kérdésed, ha valaki nem barátkozik a csoporttársaival, abban semmi különös, sok ilyen ember van. Az hogy ezentúl kível beszélget rajtatok kívūl, az nem mindegy? Gondolom a lényeges problémátok inkább az, hogy veletek nem foglalkozik.


Én is introvertált vagyok, bár tanárokkal sem szívesen beszélek. Viszont azt tapasztaltam, hogy néha kényelmesebben érzem magam, ha érett idõsebb emberek vesznek körbe, mintsem komolytalan zsibongó zajos fiatalság.

Az éretlenebbikel úgy vagyok, hogy amikor néha közéjük keveredem, akkor jól kijövök velük, de távolról idegesitõnek tūnnek, amikor kivūlállónak érzem magam a közelségükben. Az idõseknél legalább nincsenek ilyen érzéseim.

2017. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Gerontofil/ nyalizik vagy szolgáltatásokat nyújt a jobb jegyért/ előtte is jóban volt a tanárokkal, mert régi ismerősei, stb... akármi lehet, de ne törődj vele.
2017. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
Azt, hogy s-ggnyaló és komplexusos :D
2017. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!