Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek aljas cselekedet...

Szerintetek aljas cselekedet volt tőle vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Megismertem itt egy 28 éves lányt, aki barátkozni akart velem.

Elmondtam neki, hogy 16 vagyok. Írta, hogy a korom nem zavarja őt. Sok dolgok meséltem magamról, (kölcsönös volt a dolog), de az üzeneteimben látta, hogy mennyire komolytalan vagyok, ezért nem akar velem tovább barátkozni. Pedig annyira örültem neki, mert olyan sok közös dolog van bennünk, erre ez volt az utolsó válasza. Nagyon mérges vagyok rá. Ti mit gondolnátok ilyenkor? Mérgesek lennétek?

Normálisan, értelmes mondatokat írtam neki. Emojikat raktam egyes mondatok végére, mert nagyon boldog voltam, hogy ő is szereti ezt meg azt.



2018. márc. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is bunkó dolog volt tőle...Most komolyan, egy 16 évestől mit várt? Hogy majd politikáról fogtok beszélgetni? Vagy gyerekvállalásról? Én ha pl. chatoldalakon vagy akár itt tőlem sokkal fiatalabbakkal akadok össze, inkább az elején megmondom, hogy korombeliekkel szeretnék ismerkedni, nem ringatom abban a tudatban, hogy lehet köztünk akár barátság vagy bármi más.
2018. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Tény, hogy nem volt szép tőle, de azért aljasnak nem nevezném.

Inkább jobb, hogy őszinte volt (még akkor is, ha fáj), minthogy mondjuk egy idő után nem ír vissza semmit, vagy akár letilt.

2018. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon beleélted magad, ezért kicsit túlreagálod, de abban igazad van, hogy nem volt szép tőle. Amúgy a 28 éves az már jobb esetben nő, nem lány.
2018. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Oh, nem figyeltem fel rá. Igen, 28 éves nő.

2018. márc. 7. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt aljas dolog, inkább azt nem értem, miért "vágott bele" 28 évesen.
2018. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!