Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány nap alatt hal éhen...

Hány nap alatt hal éhen valaki aki nem eszik csak vizet iszik? Gondolom azért ez egyénfüggő is lehet, de biztos van egy maximum amit már nem él túl senki.

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 03:48
 1/9 anonim ***** válasza:
hát amit senki nem él túl, azt már hetekben kell számold szerintem, bár az a gyanúm, ha kövér vagy és csak vizet iszol, akkor a sóhiány előbb fog kicsinálni, mint a kajáé.
2018. márc. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hét legalább
2018. márc. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb a zsírkészletek és az izmok fognak energiává alakulni. Amíg víz van, addig nagy gond nincs. Lassú halál.
2018. márc. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy az ember szervezete 11 napot bir ki eves nelkul. Ha utana nem is halsz meg rogton, mar sulyos problemak keletkezhetnek.
2018. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A rekordról kaja nélkül megoszlanak a vélemények, 60 és 77 nap között. Vizet ittak ezek az emberek, viszont az éhezésnek a haláluk vetett véget.

Ne próbáld meg.

Ugyanakkor van olyan is, aki már 29 nap éhségsztrájkba belehalt.

Nyilván nagyon sok mindentől függ, mennyi súlytartalékkal vég bele az illető, milyen a szíve, keringései rendszere állapota, meg egy csomó mindentől.

2-3 hét már maradandó károsodásokat okozhat bárkinél.

2018. márc. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez azert erdekes, mert en egyszer kiprobaltam meg tinedzserkent, hogy mennyit birok ki... fel napnal sem tartottam, es ereztem mar, hogy a gyomrom fel akarja emeszteni magat.
2018. márc. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmegyakorlatokat végez?
2018. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk, hogy meditál.
2018. márc. 9. 04:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor hónapok kellenek. Ha elég magas szinten űzi.
2018. márc. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!