Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz, ha elmész egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha elmész egy esküvőre kisestélyi ruhába és senki nincs abba vagy maximum egy ember? Kikéve a kisérőket? Mit tegyek vegyek fel másik ruhát? Szivem szerint ezt venném fel, mert erre az alkalomra vettem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd fel. Ezzel nincs semmi baj.
2009. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendkivüli allkalomra rendkivüli ruha dukál! :)
2009. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak vendég vagy,és csak a szertartáson veszel részt,akkor nem illik a kisestélyi.Ha az utána következő vacsorán vagy fogadáson is,akkor felveheted.
2009. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és akkor se gáz ha egyedül csak én leszek abban?
2009. aug. 4. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egyedül leszel,akkor te fogod rosszul érezni magad benne,még akkor is,ha nem hallod a megjegyzéseket.
2009. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Kisestélyi ruha NEM ILLIK az esküvőre... :-((


Sem vendégként, sem kísérőként!


Nagyon rosszul fogod magad érzeni, ha "kilógsz a sorból", ráadásul a párt is kellemetlen helyzetbe hozod, akiknek feltehetőleg a barátja vagy.

2009. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
érezni...
2009. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Én koktélruhában mentem el esküvőre, ahol mindenki egyszerű nadrág-felső összeállításban volt. Kicsit furán éreztem magam, mert nem erre számítottam, de sokan megjegyezték, hogy milyen csinos vagyok. Én nem bántam meg. Ha bevállalod a megjegyzéseket és büszkén viseled a ruhát, csak rajta.:)
2009. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

már annyit megtudtam,hogy lesz tuti még egy csaj rajtam kívül

2009. aug. 5. 12:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem esküvő, de én voltam olyan szalagavatón, hogy a társaság fele nagyestélyiben volt, mások meg farmer pulcsi összeállításban és a kettő között minden előfordult. Szerintem egy esküvőre illik az ilyen ruha, megtiszteled vele a házaspárt, aki meg slamposan megy az tegye de én nem tenném. Persze azért ez függ az esküvőtől is, emrt ha pl az ifjú házasok is farmerben lesznek akkor talán nem kéne kisestélyit felvenni. :)
2009. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!