Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem fognak rám igazi...

Soha nem fognak rám igazi nőként tekinteni, ha 153cm vagyok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért gondolod ezt? Az ilyen alacsony nők aranyosak ugyan de ők is nők. Legalábbis az én szememben.
2018. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Más meg azért panaszkodik, hogy túl magas..Szerintem nem ezen múlik a nőiesség. Sokan szeretik az alacsonyabb nőket. Én 185 cm vagyok és volt 155 cm magas barátnőm, semmi baj nem származott ebből, de még nálam magasabbakat is látok sokszor alacsony nőkkel. Ne aggódj. Az lehet csak baj, ha rágörcsölsz és bemeséled magadnak, hogy ez valódi probléma. Nem az :)
2018. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Sok férfinak bejönnek az alacsony nők (köztük nekem is), szóval emiatt ne aggódj. :)
2018. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Én sem vagyok sokkal magasabb,talán 3 centivel:D mégis igazi nőként tekintenek rám mások..:D szerintem ez nem a magasságon múlik
2018. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Kylie Minogue pont 150 centi, és a férfiak meg vannak érte bolondulva.
2018. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Nőknél nem sokat számít a magasság, ha nem vagy dagadt és nőies a fejed akkor minden ujjadra találhatsz másik pasit.
2018. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem vagy 80kg és arányos vagy, akkor a lehető legnőiesebb vagy. Hidd el nekem.

Én egyedülállő ffiként pont ebben a magasságban lennék hálás egy barátnőért, mivel én 170cm vagyok.

2018. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha férfi tette volna fel ezt a kérdést...
2018. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te leszel a legkapósabb csaj Aprajafalván :D !


Ugyan, 153 magasság cm az nagyon aranyos. Főleg ha olyan a testalkatod, h a levegőbe lehet dobálni téged :)

2018. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Látom sok a frusztrált ateista már megint aki lepontoz mindenkit.

Egyébként "ha férfi tette volna fel a kérdést"...nyilván a férfiaknál jó ha magasabbak.

2018. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!