Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy (biológiailag férfi,...

Egy (biológiailag férfi, magát nőnek érző, esetleg át is operáló) transzvesztitára, transzneműre tudtok igazi nőként tekinteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem, én őrá mindig transzvesztitaként fogok tekinteni, amennyiben tudom róla.

Ha nem tudom, akkor nyilván - amennyiben elég jól sikerült a műtét - nőnek fogom hinni.

2013. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A kinézet alapján nőnek nézem a nőnek kinéző embereket. Nem fogok mindenkit UH-val megvizsgálni, hogy megvannak-e a petefészkek. Ha elmondja volt, hogy műtétje volt, akkor is nőnek nézem, mert mindenki maga tudja, hogy minek érzi magát én nem tudom helyette eldönteni, sőt semmi jogom nincs őt ffinak tekinteni, miután ő megmondta, hogy nő.
2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

helyette én sem tudom, sem akarom eldönteni.

de én nem tudok rá igazi nőként tekinteni (ez meg az én döntésem, ő se tudja ezt helyettem eldönteni).


egy magukat nőnek tartó férfinak gondolom őket.


Az nem zavar pl. ha női wc-be megy, meg ilyesmik, de nem tudok rá igazi nőként tekinteni, hanem ilyen "operált"-ként, vagy "tudatú"-ként ilyesmi.

2013. jan. 16. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Mindig is súlyosan nemi identitászavaros férfiként fogok rá tekinteni.
2013. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most lehet,hogy csúnyán fog hangzani és minden ellenszenv nélkül mondom,hogy ők talán egy külön fajt alkotnak.
2013. jan. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nőiessé válik, akkor igen. De akiket eddig a tévében láttam, azok közül egyik sem volt igazán nőies.

Inkább sajnálom őket.

2013. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, egyértelműen.
2013. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ mennyire tudják nőiesre megcsinálni.

Van olyan,akinek nagyon nőies vonásai vannak.

És könnyen átalakítható.Ha a hangja és nőies,mindenben az,akkor szerintem onnantól ő már nő.

A legkényesebb az,hogy nem lehet gyereke,de ha nem akar,vagy a párja nem szeretne,akkor az sem zavaró.

De örökbe is fogadhatnak.

2014. márc. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!