Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkóság nőnap...

Szerintetek bunkóság nőnap alkalmából felköszönteni egy nem bináris identitású embert?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Milyen az a bináris identitás? Egy robot? 1 és 0 számok futnak a kódjaiban?
2018. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ugye vagy férfinek vagy nőnek születsz, de ő egyik se (mmint szerinte).
2018. márc. 8. 17:26
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem venné jó néven.
2018. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Hát az ilyen himnős csigákat nem kell köszönteni semmilyen alkalomból.
2018. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne köszöntsd... Ha valaki fejben nem tartja magát nőnek, akkor gondolom nem örülne annak, ha emlékeztetnék a biológiai valóságra.....
2018. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol a dologról. Ha normális, akkor nem sértődik meg, hanem normálisan válaszol, és annak függvényében eldöntheted. :)
2018. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

Bakker, ez az LMB... közösség midig ki tud találni valamit... Nem bináris identitású! Szerintem inkább

a selejtes robotokat kéne majd így hívni, ahol véletlenül tényleg férfi szoftvert telepítettek női hardverre! )

2018. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Engem felköszönthetsz

Csók, Józsi <3 <3 xoxo

2018. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

#7 Tényleg nem kötözködésből mondom, de pont a T-t hagytad le az LMBT végéről, márpedig ez a nem-bináris nonszensz pont T kategória, mivel a T jelképezi a gender identitást :D

(Ironikus módon az LMB embereknek is meggyűlik az ilyenekkel a bajuk mert egyre elterjedtebb hogy pl leszbikusokat transzfóboknak titulálnak mert nem vonzódnak a transznők farkához..)

2018. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

A "T" a transgender.


Aki nem tartja magát egyik nemhez sem tartozónak az nem transznemű.Hanem semleges.


LMBTQ-ők inkább tartoznak a "Q" kategóriába.

2018. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!