Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok túlérzékeny? (többi...

Én vagyok túlérzékeny? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki néha-néha beszólogat. Mondták már, hogy ne törődjek vele, mert mindenkivel ezt csinálja, és ő ilyen. De hiába, azért elég rosszulesik, gonosz dolgokat tud mondani. Utána újra kedves lesz. Ezt nem nagyon tudom hova tenni. Ti hogyan kezelitek az ilyen embereket? És mi van az ilyen viselkedés mögött? Lehet, ha megértem, akkor könnyebb lesz kezelnem.

2018. jan. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagy túl érzékeny egyébként utálom is ezt a kifejezést mar, mindenkire ravasalják.


Erre nem vagyok büszke de azért leírom és rájössz dolgokra.


En pont olyan voltam egy személlyel mint az a srác akiről beszéltél...volt mellettem egy személy akit mindig bántottam de nem azért mert vele volt bajom hanem mert saját magammal, és nem tudtam mi. Ezért mindig ot tudtam csak okolni...közben minden bajom volt lelki beteg, sírtam férfi létemre minden este.


“Közben meg mindenki elmondod minden egoista nagyképű f...nak akinek semmi baja nincs.:) na ennyit errol

2018. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, bár ő nem srác, hanem csaj. Tehát magával van a baja, ha jól értem a leírásodból. És erről én mit tehetek? Csak egy példa: nekem is vannak rosszabb napjaim, mint mindenkinek. De azért olyat nem csinálok, h a környezetemre borítom a bilit. Arra az emberre szoktam fújni, aki felidegesített. Vagy van olyan, aki látja, h bánt valami és rátesz néhány lapáttal, na ő is kap ilyenkor , de sztem jogosan.
2018. jan. 28. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit benned kritizál, az belőle hiányzik. Szűröm az ilyen embereket, és kizárom őket az életemből.
2018. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!