Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem szánalmasak...

Szerintetek nem szánalmasak az itteni ünnep gyűlölök akik ezer kérdést kiírnak arról hogy utálják az adott ünnepet?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok egy nagy ünneplős, de vannak amiket kiskoromtól kezdve tartunk a családommal. Sosem az óriási ajándékok miatt, hanem jó meglepni egymást.

Megfigyeltem, hogy akármilyen ünnep van, egyből tele lesz a gyakori ezer kérdéssel hogy "Ti is utáljátok xy ünnepet?" stb.

Most is olvastam a párkapcsolatok témakörben, hogy egy férfi azért utálja a nőnapot mert sosem volt szexben része és elnyomottnak érzi magát. De voltak más kérdések alatt is borzasztó kommentek amiben alázzák a nőket. De ugyanez volt karácsonykor is, vagy szülinappal kapcsolatos kérdéseknél hogy minek kell azt ünnepelni?

Szerintetek miért viselkednek ìgy egyes emberek? Vagy a magány miatt?


2018. márc. 8. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Én az ünnep gyűlölő gyűlölőket jobban utálom.
2018. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Meg azokat, akik lepontoznak.
2018. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Idegesítőnek idegesítőek, de inkább itt éljék ki magukat, mint hogy a való életben zargassák az ismerőseiket a negativitásukkal...
2018. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3: Szerintem ők a való életben sem különbek. Néhány írásból süt a rosszindulat és a gyűlölet.

Rossz ilyeneket olvasni :(

2018. márc. 8. 19:56
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg unalmas karácsonykor, valentin napkor, szilveszterkor stb..Tipikusan olyan emberek, akik saját magukat utálják csak nem veszik észre és inkább kényelmesebb egy adott naptári napra haragudni. Mi például egyáltalán nem is ajándékozunk a családban karácsonykor (persze gyerekkoromban még igen, amíg hittem benne hogy a télapó hozza). A karácsony lényege nálunk az, hogy összejön a család egy ebédre, beszélgetünk, jól érezzük magunkat együtt. A szeretet ünnepe, nem az ajándékozásé. Aki meg egyedül van az saját magában keresse az okát. Ez minden ilyen ünnepre vonatkozik. Persze pont a rossz természetük miatt magányosak, és pont az ilyen emberek nem fognak magukba nézni..
2018. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Én nem utálom ezeket az ünnepeket, egyszerűen csak ignorálom őket. A nőnapot is, az anyák napját is, és a pünkösdöt is (utóbbit azért, mert sose tudom megjegyezni mi a fene az egyáltalán).


Miért van nőnap és anyák napja, ha nincs férfi nap és apák napja? Ez nem sérti az "egyenjogúságot"?

2018. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
De "van" apák napja csak az apróbetűs részben jól eldugva és senki nem foglalkozik vele.
2018. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ők frusztráltak és önigazolást keresnek.
2018. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hajrá 1-es!
2018. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#5, #7: Igen egyetértek veletek.
2018. márc. 8. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!