Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belegondoltatok már az ilyen...

Belegondoltatok már az ilyen jótékonysági vígasztalás másik oldalába?

Figyelt kérdés
Mikor nyíg egy kiscsaj, hogy ő alacsony/kismellű/duci/akármi. És rázendít a kórus, hogy a picike darabokra hullott lelkét összeforrasszátok, hogy az nem baj, sőt, direkt az a jó. És ezzel sárba tapossátok a magas/nagymellű/sovány/akármi csajok önbizalmát. Ez eszetekbe jut ilyenkor?
2018. márc. 9. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy magas nagymellű vékony lány megsértődik azon hogy megdicsérünk egy tőle eltérő lányt, akkor meg is érdemli.
2018. márc. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:

Az néha bosszant amikor valaki kiírja hogy kövér és a kórus azonnal azzal jön hogy a kutyák a csontokkal meg anorexia...ez engem kicsit érzékenyen érint, mert sovány vagyok és sokat bántottak ezzel. Meg sokaknak a 40 kiló a kultikus szám, hogy az már nem él meg az nem nő, én meg pont annyi vagyok :D nyilván online random idegenektől nem veszi magra az ember de azért na.

Nem a vigasztalással van gond, az tök okés ha odaírja az ember a kérdezőnek hogy ő is szép és értékes lehet attól hogy kövér/sovány/kismellű/nagymellű akármi, de a hangsúly szerintem azon van hogy az egyik verzió IS és a másik IS szép a maga módján. Vigasztalás céljából ugyanúgy bunkóság szidni a kérdezővel ellentétes tulajdonságot, mint alapból beszólogatni.

2018. márc. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amirõl te beszélsz, az nem vigasztalás... Vigasztalni úgy is tudok, hogy senki sem szídok közben.


Olyan esetben még megértem, ha olyasvalakit szídnak (konkrétan személyt, és nem embercsoportot), aki gúnyolta/megbántotta az illetõt. De hangsúlyozom, az ilyen szídalmazás a személyre vonatkozik, nem pedig az embertípusra.

2018. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

“Amirõl te beszélsz, az nem vigasztalás... Vigasztalni úgy is tudok, hogy senki sem szídok közben.“


Igaz. Én is ezt akartam kihozni, hogy jó lenne nem beletaposni a földbe másokat, mikor épp egy bármi miatt kesergő lányt vigasztaltok. Repkednek itt a “csontok” meg a “tőgyek” holott nem is akartok durungok lenni, csak talán eszetekbe sem jut, hogy nem csak az az egy adott lány olvassa a választ.

2018. márc. 9. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Leszarom, a nagymellű csajoknak mindig volt pasijuk, nem is egy, nekem lepkehálóval kell vadászni, mert kis mellel 10/9 rám sem hederít.


Nem foglak sajnálni titeket.

2018. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!