Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha az utcán két...

Mit tennél, ha az utcán két ember verne egy harmadikat?

Figyelt kérdés
Mindahárman teljesen ismeretlenek számodra és látszik,hogy komoly a dolog. Kihívnád a rendőrséget,illetve beleavatkoznál személyesen?

2018. márc. 9. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ha a családtagokrol van szó segítenék nekik le győzni a szélhámosokat de ha egy számomra tök ismeretlen embert ütnének nem avatkoznák bele inkább ki hívnám a rendőrséget
2018. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Erre való a riasztópisztoly.
2018. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Avatkozna a halál, nincs kedvem az intenzívre kerülni.


Hívnám a zsarukat.

2018. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenbe általában nem szabad személyesen beavatkozni, mert könnyen pórul járhat a beavatkozó, még akkor is, ha a bántalmazottnak akar segíteni.

Hívni kell a rendőrséget azonnal, vagy esetleg más járókelők segítségét kérni.

2018. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hívnám a rendőrséget, mert hiába avatkoznék be, akkor már kettőnket vernének, úgy meg nincs sok értelme a segítségemnek.
2018. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem avatkoznék közben, mivel nem vagyok hős és nem tartozik rám. Max kihívnám a rendőrséget névtelenül, de nem folynék bele.
2018. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Először szerintem diszkréten csinálnék egy képet a telefonommal (nem azért, hogy később kiposztoljam facebookra, hanem hogy meg tudjam mutatni a hatóságoknak, hogy kiket keressenek) aztán pedig hívnám a rendőrséget.

Nem tudom, személy szerint úgy érezném magam mint egy rakás sz@r, ha nem csinálnék semmit, szóval bár bunyózni nem tudok, de valahogy csak megpróbálnám magamra vonni a figyelmüket, hogy legalább addig se verjék az illetőt, ameddig odaér a rendőrség.

De persze ezt még sosem teszteltem élesben, szóval lehet, hogy nem lenne bátorságom nagyon ugrálni..

2018. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rendőrt hívnék. Meg különben is, nem ismerem az eset hátterét, még az is lehet, hogy megérdemli a fickó.
2018. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Rendőrséget kell hívni, hiába avatkoznék bele hisz verekedni se tudok.
2018. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A támadóktól függ... ha kettő kigyúrt 200 kg+ emberek, akkor fotó, rendőrök kihívása, és videó, hogy az áldozatnak tudjak bizonyítékot szolgáltatni, ha perre kerülne sor, illetve kérnék segítséget járókelőktől.


Ha csak két átlag ember, akkor fotó, rendőr, és mennék segíteni. Verekedni, hiába vagyok lány, valamennyire tudok, és nem azért vagyok, hogy haszontalan legyek.

2018. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!