Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is idegesít, ha kilyukad...

Mást is idegesít, ha kilyukad a zoknija, de még jó pár órát ki kell bírnia, mielőtt leveheti végre?

Figyelt kérdés
Ma kilyukadt a zoknim a csizmában, éreztem, hogy kint van az egész nagylábujjam. Kimentem a mosdóba megigazítani, fél órán belül újra kint volt. Munkahelyre nem viszek magammal másik zoknit, de szó szerint idegbajt kapok, annyira idegesít. Csak én vagyok ilyen zakkant, vagy más jól elvan benne, míg hazaér? :D

2018. márc. 9. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyugi, engem is idegesítene :D
2018. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem idegesit, csak tudomásul veszem.
2018. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít, mert kényelmetlen.
2018. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít. De szerencsére nagyon ritka nálam. Ennél csak egy bosszant jobban, ha a melltartóból bökdös a vas. Na ezt gyűlölöm.
2018. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A melltartós dolog még egy külön téma. Attól is falra mászok én is. :D


Egyébként van váltópapucsom, de mivel ugye kilyukadt a zokni, elég ciki lenne nem visszavenni a csizmát. Este fél 7-ig még ki kell bírnom, míg hazaérek. Ráadásul azért idegesít, mert épp, hogy kifér a lyukon az ujjam, így szorít is, azért kérdeztem, amit. Ha leveszem a zoknit, akkor még jobban beleizzad a lábam a csizmába, inkább "szenvedek". Nem beszélve arról, hogy bent is és kint is meleg van. :)

2018. márc. 9. 15:17
 6/12 anonim ***** válasza:
En inkabb elszaladnek venni egy zoknit. Megbolondulnek egesz nap. Mostansag mar coop boltokban is lehet kapni zoknit, ilyen elet-halal helyzetben tok mindegy milyen, csak labra lehessen huzni 😃
2018. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal koromban elég sokszor lyukadt ki zokni, addig hordtam amíg használhatatlan lett, { sajnáltam kidobni} amíg nem volt akkora nagy lyuk, úgy kb közepes lyukig hordtam általában, de ritka volt a nagy lyukas zokni, nagylábujjnál és talpán lyukadt ki, és lábszagom sem volt tőle ha lyukas volt...... jaj és nálam a lyukas zoknik szerencsét hoztak, de ma már gyakran v ritkán lyukad ki, engemet nem idegesített... ... 24/F
2018. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenkinek kilyukadhat a zoknija....
2018. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen minőségű zoknit hordasz? mert ha vékonyt? mert az hamar kilyukad... illetve a csizma is okozhatja...
2018. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pamutot szoktam, de itthonra jó az olcsóbb is.
2018. márc. 14. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!