Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen beszari?

Miért vagyok ilyen beszari?

Figyelt kérdés

Néha már skizofrénnek tartom magam. A családomban, barátommal, megszokott körömmel felszabadult vagyok, jönnek a szavak, egyfolytában beszélek, nevetek, viszont a munkahelyen 1 nap ha összesen 3 mondatot ha mondok.

Most kezdtem, a kollégák jófejek, még a főnök is, de nevetségesen beszari vagyok. Amikor beszélek, nem ismerek rá a saját hangomra. Egyik nap csomóan az étkezőben voltak, én meg ott ültem az öltözőben és mobiloztam, mikor ráeszméltem, hogy te jó ég, mit ülök én itt, mint egy szerencsétlen.

De nem nagyon tudok ez ellen mit tenni?

Van valami tippetek? Hogy lehetnek sokkal bátrabb ennél?



2018. márc. 9. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is: a skizofrénia teljesen mást takar. Másodszor: a családod, barátaid körében nyilván felszaadultabb vagy. A munkahelyed új hely, új környezet,szinte idegen emberekkel. Idő kell még megszokod. Vannak társqságban nehezen oldódó emberekkel,te valószínűleg ilyen vagy :) de ezzel nincs semmi probléma, meglátod kis idő, és le se lehet majd lőni téged :D
2018. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, és nálam is ugyanez a helyzet. De már fejlődő korszakban vagyok. Fel tudok hozni a másik fél számára érdekes témákat, és fel tudom magamban dolgozni, hogy én is ugyanolyan értékes, értelmes, és ráadásul emberi lény is vagyok.:) Még akkor is, ha a másik fél ezt máshogy gondolja. Fogd fel, hogy ugyanolyan vagy mint a többiek.

Szerintem tapasztalat és idő kérdése. De merni és akarni kell nyitottnak lenni. Ha el is bénázol valamit, akkor is jól jársz, mert gyűjtöd a tapasztalatokat. Mit veszíthetsz? Köszönni és tiszteletet adni ne felejts el soha. Kitartás!:)

2018. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!