Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés gazdagnak vagy...

Milyen érzés gazdagnak vagy gazdagok gyerekeinek lenni?

Figyelt kérdés

- mi a végzettséged?

- haverok hogyan fogadják?

- kivel barátkozól?

- autód van?

- boltba szoktál járni?



2018. márc. 11. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

-Jövőre végzek info szakon középsuliban!

-Nem fogok olyan emberekkel barátkozni, akik csak pénztárcának néznek!

-általában emberekkel barátkozok, de szomszéd macskájával is haverkodok!

-Autó van, de jogsim nincs!

-nem, nem szoktam boltba járni! Az inasom szokott nekem bevásárolni!


Olyan alpári kérdéseket tettél fel!

Apám társtulajdonos térkő és téglagyárakban! Eléggé "jól" élünk! Bármit kérhetnék, mert megkapnám, de apám nem erre nevel! Minden nyáron dolgozok itt a balatonnál, és nem szórom el a pénzt! A bankfiókomban le van kötbe egy kisebb összeg, de ahhoz nem is akarok hozzányúlni, mert azt a jövőm építésére szánom! A családom nem külömb, csak azért mert jobban keres! Igaz az átlagnál sokkal jobban élünk, de nagyon spórol unk, mert a fidesz már nem 1x tettem tönkre apámat! Ezért települtek ki a gyárai Romániába, mert itthon 1-2 év alatt tönkre ment volna! Ha nem nyalod a seggét a fidesznek, akkor eltaposnak! Apám meg pont, hogy útban volt!

2018. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
MSZP mivel volt jobb 8 éve? szétlopta az országott Gyurcsány több millárdal adósította el mindent. 2006 zavargások rémlenek?
2018. márc. 11. 19:27
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem vannak nagyon gazdag ismerőseim, akiket névről sokan felismernének.. Egy közös van bennük, hogy mind fideszes.. Fura nem? A családi, anyagi helyzetüket nem részletezném... Ami kell nekik, azt megveszik, legyen az egy 60 milliós bmw, vagy egy újabb lakás, ahhol csak a telekár 100 millió fölött van, (több telek egyben) mert olyan a környék...
2018. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ahol*
2018. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

na hagyjuk ezt a pártos dumát, a helyi befolyásos emberek alakítják a dolgokat párttól függetlenül, velünk is kibactak annak ellenére h fideszesek voltunk/vagyunk már a 90-es évek óta, ez fikányi védettséget se jelent(de ez így is van jól, a pártok ne szóljanak már bele ilyesmibe)

-fizikus, meg többféle okj

-nem foglalkoznak vele

-azzal aki szimpatikus, ha eltérő a pártpreferecniánk akkor hanyagoljuk a témát

-nincs és nem is kell amíg nincs családom

-persze, ugyebár a boltban árulják a kaját, azt nem fogom ebayről rendelni :D

2018. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Szüleink igazán jól keresnek. Persze nem ithonról kezdték. Évekig éltek külföldön, de mivel nagyszüleim megbetegedtek jobbnak találták a hazajövetelt. Itthon azért a minimálbér 4szeresét is megkeresik. Persze ez sem mindig egy műszakból jön. Megtehetnék, hogy akár félévente új mobilt kapjunk a tesóimmal, de megmondták, hogy amíg telefonálni tudunk vele, nem kapunk újat. Nyáron mi is melózunk. Nem kapok drága cuccokat. Csak az igazi barátaim nem törődnek a pénzünkkel. Van aki amint megtudja, hogy kinek a fia vagyok nyal, mint fogatlan a mogyorót. Néhány tanár is próbálkozott, anyám konkrétan kijelentette, hogy ne kivételezzenek velünk. Jól tanulunk, ameddig tudnak támogatnak minket mindenben. Mindent ugyanúgy végzek, mint a normál diák. Tovább tervezek tanulni, érdekel a kémia, a gyógyszerészeti bejön, cselédem nincs. Boltba ugyanúgy lejárok venni kenyeret venni, mint a szomszéd Karcsi bácsi, vagy Panni néni. Kocsim nincs. Jogsim van, van 2 kocsink, azokat vezethetem, ha elkérem a szüleimtől. Ismerek olyat, aki 17 évesen egy terepjárót kapott, mert elkezdte a kreszt, de azt is meghúzta nem egyszer. Én 19 vagyok, idén végzek. Azt mondták, ha annyira szükségem lesz akkor egy olcsóbbat vesznek nekem, ha meg magam akarok rágyűjteni akkor beszállnak némi összeggel (túlbüszke és makacs vagyok, nem bírnám ha csak úgy vennének nekem egy kocsit, csak mert jogsim van)
2018. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

amúgy egy konzervatív kollégiumi társamat időnként viszontláttam a híradó hírvasójaként

gyerekkori haverom meg most vmi államtitkár, egész jól tudott bánni Kálmán Olgával :D

2018. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Átlag családból jövök, gazdagnak nem de tehetősnek merem nevezni magunkat. Érettségim van + 1 hasztalan diplomám és akaratom meg eszem vállalkozást építeni.


A haverok sehogy nem fogadták, mert nem kell az orrukra kötni. A pénzemen nem luxus baromságokat veszek, hanem élményeket, ingatlant, befektetési aranyat. Ugyanúgy élet az életem, csak éppen semennyire nem lebeg a bárd a fejem fölött, nem félek a jövőtől, nem vagyok anyagilag sérülékeny.


Normális értékrendet valló, normális emberekkel barátkozom és nagyon lenézem azokat, akik anyagi szempontok alapján választanak maguknak barátokat.


Van autóm. Egy 12 éves Mazda :D Egyelőre teljesen megfelel a kezdő jogsim mellé de később se fogok semmilyen státusz szimbólumnak való túlárazott autót venni. Erre teljesen felesleges 4-6 milliónál többet elkölteni és ha vásárolok majd, akkor az első szempont a biztonság lesz - nekem és a leendő családomnak.


Hogy a francba ne járnék boltba? :D

2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
.
2018. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy ehhez társulna bármilyen érzelem, ez csak egy állapot, ami persze könnyebbé tesz az életben pár dolgot, de érzelmileg nem lesz könnyebb semmi sem.


Talán a barátkozás a legnehezebb. Egyszerűen nem tudhatod ki az, aki igaz barát, és ki az, aki csak a pénz miatt hazudja magát annak.


Tanulok még egyetemen, agráros szakon.


Faternak van autója, amit nekem adott használatra.


Ki nem jár boltba?? 😃

2018. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!