Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti komolyan tudtok venni...

Ti komolyan tudtok venni ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Rengetegen nem tudnak helyesen írni, rövidítenek (igénytelenül), normális szavak helyett szlengeket használnak. Számomra nagyon taszító, nem is tudom komolyan venni ezeket az embereket. Ti hogy vagytok vele? Nekem fontos, hogy a másik hogyan ír, sok mindent elárul vele.

#írás #igényelenség
2018. márc. 12. 07:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%
Há most mér? Ez mostt a kúl!
2018. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
13%
Ha ezt leszámítva művelt, akkor igen.
2018. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
0%
Van mikor direkt írok parasztul mert a kérdés bugyuta
2018. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
68%
Én nem. Elég sokat elárul az emberről.
2018. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
29%
Eszt megis hogy erted?
2018. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Drazicc ***** válasza:
34%
Nálam is kialakult egy teljesen más írásmód messengeren annak ellenére, hogy bölcsész vagyok. Egyszerűen kényelmesebb rövidőteni, gyorsabban le tudok valamit írni az adott helyzetben. Ez kicsit olyan mint sok országban, ahol az egyén a szülőfalujában dialektust beszél, ha meg elutazik a fővárosba ösztönösen az irodalmi nyelvet használja. Ami engem zavar az a pl kettőzött mássalhangzók "csapattom" vagy épp az ellenkezője "semit sem tudtók" de ez az írásmód egy bizonyos kisebsbségre jellemző.
2018. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%
Én az ilyenekről automatikusan feltételezem, hogy értelmi fogyatékos.
2018. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%

"Én az ilyenekről automatikusan feltételezem, hogy értelmi fogyatékos"


Én az ilyenekről automatikusan azt feltételezem, hogy értelmi fogyatékosok.

2018. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
62%
Aki annyira sötét, hogy fel sem merül benne a helyesírás igénye, azt nem lehet komolyan venni.
2018. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
46%
Különbség van aközött, hogy valaki nem tud helyesen írni vagy kapkodva nem ír helyesen. Én csak a barátaimmal(!) szemben engedem meg magamnak azt, hogy nem figyelek oda a helyesírásomra, ahogyan õk sem, mert kölcsönösen megértjük egymást és nem fogunk nyelvtannáciskodni. Minden más emberrel szemben figyelmesen és helyesen írok.
2018. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!