Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rossz az emberiség? 😔

Miért ilyen rossz az emberiség? 😔

Figyelt kérdés

Az már gyenge kifejezés , hogy rossz..

Amerre csak járok és kicsit jobban körültekintek a környezetemben például ,csupa rossz dolgot, rossz cselekedeteket látok..A mai fiatalsággal az élen... :( Miért kell megverni egy ártatlan gyereket és feltenni az internetre, hogy "de jó buli volt" ?!... Miért kell bántani a szegény embereket,hajléktalanokat?! Miért vagyunk kétszínűek oly sok emberrel szemben?!.. Miért jó látni valakin , hogy szinte már a lelki összeroppanás szélén van??!

De ez csak nagyon kevés dolog a rengeteg közül...És úgy érzem , hogy napról napra egyre nehezebben bírom. Egyre nehezebben bírom visszafogni magam attól , hogy megmondjam a rossz embernek a magamét , vagy hogy szánalmas emberek beszélgetését fintorgás nélkül hallgassam végig.. Ahol tudok ott segítek , de mit sem ér , amikor a rengeteg mocskos dolgot nem tudja kompenzálni.. Meggyűlöltem az emberiséget..sajnos:(

100 szónak is 1 a vége.. Szóval miért lettünk ilyenek , fog ez még valamikor változni?



2018. márc. 12. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

cúnya rossz emberek :B

szerintem depis vagy

2018. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak rossz dolgok vannak. Egy ember életében nem mindegy mire gondol, fordít figyelmet az életében.
2018. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1:

Lehet nem mondasz hülyeséget :) De az is azóta , amióta több figyelmet kezdtem el fordítani az emberekre.


#2:

Természetesen nem csak rossz dolgok☺ És szinte minden nap ki is hozom a legjobbat a napomból , s igyekszek másokat is felvidítani a környezetemben , mert az élet apró örömeit nagyon becsülöm:)♥

2018. márc. 12. 19:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mirol beszelsz de ne vedd magadra a vilag gondjat. Az ember gyarlo, nem tudsz mit tenni.
2018. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3:

Igen.. tisztában vagyok vele , hogy el kéne engednem ezeket a dolgokat :(

2018. márc. 12. 19:15
 6/19 A kérdező kommentje:
jAJ XD.. illetve #4 :D :D
2018. márc. 12. 19:15
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Nincs jó vagy rossz, csak közvélekedés meg szubjektív vélemény.
2018. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem az
2018. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Magyarul.. Ami példákat leírtam , az nem mondható rossz dolognak? :)

Elnézést kérek , át fogalmazom akkor a kérdésem.

Mióta olyan "csodálatos" az emberiség , hogy mindez jó és ne adj Isten követendő példa?:)

2018. márc. 12. 19:27
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Úgy csinálsz, mintha általános dolog lenne, hogy valaki felteszi videóként azt, hogy megvert valakit. Ez nagyon szélsőséges példa, erre ritkán kerül sor. Arra a szintre pedig el lehet jutni egy idő után, hogy olyanokkal töltöd az idődet, akik hozzád hasonló gondolkodásúak és akikkel jól érzed magad. Mit foglalkozol vele, milyenek a többiek ? Mit érdekel, hogy ki hogy viselkedik ? Nem fogod megváltani a világot, ez még magasrangú politikusoknak se sikerül .
2018. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!