Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy barátom mindig "like"-olja...

Egy barátom mindig "like"-olja az ellenségem. Mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit már több mint 14 éve ismerek. Sokszor találkozunk, tudunk egymásról mindent, tehát tudja hogy van valaki az életemben aki megkeseríti a gondolataim. Ez a bizonyos ellenség, tényleg rosszakaróm, számtalanszor teremtett kínos helyzeteket és a páromra is pofátlanul ráhajtott. Előfordult, hogy nem közvetlen módon de provokált engem ez a személy a közösségi oldalon ezért időnként szemmel tartom. Bár ez a bizonyos barátom sincs jó véleménnyel róla, látom hogy folyton likolja a rosszakaróm képeit, bejegyzéseit. Tudom, hogy ez nem az ő problémája hogy én haragszom arra a másik nőre de rosszul esik valahol. Szóvá tegyem nála és hogy? Lehet gyerekes vagyok? Kicsit úgy érzem, hogy nem ismerem elég jól talán ezt a barátomat és rosszul esik.

2018. márc. 13. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én azt gondolom ilyen helyzetben, hogy különálló ember, különálló gondolatokkal, és csak azért, mert valakivel rosszban vagyok, nem várhatom el tőle, hogy ő is utálja puszta szolidaritásból. A facebookos/közösségi médiás lájkok pedig pláne nem jelenteken semmit, észre se venném valszeg, de ha mégis, akkor se éri el az ingerküszöböm. Kinek mi.
2018. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha az ellenségem jó cuccokat pakol be, amik tetszenek, én is lájkolnám, most hogy függ ez össze vele? :D

Pontosabban nem is látnám, hogy mit rak ki, mert csak zavarna az egész és főleg nem látnám, hogy a barátom mit lájkol.

Nekem iszonyú rég le van tiltva a facebook-om, kb. 2 napig bírtam, eleve kap az ember egy csomó megosztást a barátaitól meg minden, van fontosabb dolga is ott, ki ér rá nézegetni, hogy az ellenségét ki lájkolja? :D Amúgyis, ez magánügy. Ha a nagyon negatív dolgait lájkolja, akkor el lehet gondolkodni, hogy miért s megkérdezni tőle, de amúgy...


Néha eltűnődöm a vagy 10 éve letiltott facebook fiókommal, hogy egyesek mennyire rápörögnek egy ilyen izére... Igaz, Net nélkül is megteszik, köztudott, hogy van ember, akinek ha nincs baja, csinál. Jó, vagy túlérzékeny, de így sem, úgy sem irigylem őket, huhh.

2018. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Már megválaszolták a kérdésed, elég gyerekes vagy, ha az a bajod, hogy valaki nincs haragban valakivel, akivel te igen...
2018. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Utolsónál a pont, kiegészítve annyival, hogy mindezt neten pattogva. Végülis nő-nő ellentétben kár értelmet keresni...
2018. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Rettentő gyerekes vagy. Ne tedd szóvá neki. Egyedül rád tartozik az "ellenséged" utálata.
2018. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is könnyebb belátni, hogy gyerekes vagyok mint egy barát miatt aggódni. Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 13. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ellenséged? Ezt ő is tudja?

Ritka nyomorék és unalmas lehetsz.

2018. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!