Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akar mindenki az ellensé...

Miért akar mindenki az ellenségem lenni?

Figyelt kérdés
Egyre úgy érzem magamat, hogy gyűlölnek nem csinálok semmit probálnék végig jutni a sulin egyedül. Nem szeretem a társaságot de mégis sokaknak segítek mindenben még is lenéznek, hátam mögött nevetnek miért van ez miért ilyen szemetek a tinédzserek bennem nincs semmi irigység sose kivántam rosszat senkinek sem.És amikor visszaélnek a kedveségemmel mint ha kést szúrtak volna a gyomromba.De nem is ez a vicc hanem az hogy ha valakinek én segítek az nem köszöni meg hanem padlóra küld. (ne szószerint értelmezd)Tudom ,hogy nagyon hülyék eszük teljes mértékben nincs de mégis amit anno megtudtak rólam a lelkiismeret furdalásom ami már majdnem öngyilkossá tett de van egy másik dolog amit kise szeretnék deríteni de muszály lessz valahogy ha arra rájövök amire gondolok akkor tényleg nem lessz semmi értelme annak, hogy folytasam az életet.És akkor a kérdésem ti mit csinálnátok a helyemben változni hiába fogok már ami kiderűlt rólam azt már nem lehet megváltoztatni ti mit ez már az utolsó évem velük és azután a kapcsolatom megszünik velük mihez kezdjek?

2017. jan. 22. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen csordaszellem alapján működő agyatlan idióták sajnos mindenhol vannak, ráadásul egyre többen.

Különösebb okot nem is kell nekik adni rá, hogy ha egy kicsit is másnak éreznek, akkor kiközösítenek, és szüntelenül gúnyolni fognak. Nem veled van a probléma, hanem csak ők rosszindulatúak. Átéltem ezt én is. Tenni ellene azon kívül nem sokat tudsz, hogy figyelmen kívül hagyod, amennyire lehet, és igyekszel lelkileg erős maradni. Ha ez az utolsó éved, akkor szerencsére már nem kell sok időt eltöltened velük.


Egyébként magát a cselekedetet alapvetően nem ítélem el, mert lehet rá valós indok, de mások hülyesége miatt semmiképpen ne legyél öngyilkos! Ha úgy gondolod, beszélgethetünk privátban.

2017. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!