Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy régi ellenségem bejelölt...

Egy régi ellenségem bejelölt facebookon, milyen viccet írjak neki?

Figyelt kérdés
Igazán nem voltunk rosszban, de szeretnék ráírni valami vicceset, régen sokat hülyültünk együtt :) priváátba is írhattok :)

2016. szept. 15. 16:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyas-féle ellenség/barát
2016. szept. 15. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Az milyen?..
2016. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha peldaul vissza se jelolned, ha 'ellenseg'?
2016. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az ellenség-barát? Ha az ellenséged, akkor küld el a halál fa*zába, aztán tiltsd le, ha meg a barátod, akkor üdvözöld egy sima "hello"-val, majd ha már benne vagytok a társalgásban, akkor ráérsz neki viccet mesélni.
2016. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Küldd el ezt:


[link]

2016. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget/tanácsokat. Hosszú volna elmagyarázni, talán utáljuk egymást és versengünk, de mégis elvagyunk. asszem :)
2016. szept. 15. 17:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyéb ötletek?
2016. szept. 15. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én értem, mire gondolsz, nekem is van olyan ismerősöm, akivel cukkoljuk egymást, de nem vagyunk igazából rosszban, viszont mindenki ezt hitte egy idő után. de tanácsot adni nem tudok, mert nem ismerem az előzményeke,t és rosszul sülhet el.
2016. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!